شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119684 | |

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به قدرت روزافزون بازدارندگی ایران، به دشمنان جمهوری اسلامی توصیه کرد بهتر است قدرت دفاعی ایران را امتحان نکنند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به قدرت روزافزون بازدارندگی ایران، به دشمنان جمهوری اسلامی توصیه کرد بهتر است قدرت دفاعی ایران را امتحان نکنند چون در صورت هرگونه اشتباه و محاسبه‌های غلط، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد.

امیر سرتیپ امیر حاتمی روز سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت هیجدهمین سالروز شهادت علی صیاد شیرازی در سینما سرباز تبریز، افزود: امروز با همه شیطنت‌ها و خباثت‌های دشمنان نظام و انقلاب، بیش از هر زمان دیگری خون شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس در رگ تک‌تک مردم و به‌خصوص جوانان ایران اسلامی جاری است و روحیه دفاع از کیان میهن اسلامی روز به روز بیشتر می‌شود. او اظهار کرد: ایران اسلامی با تمام توان و قوای خود با سربازانی جان برکف که سلاح‌شان را ما تامین خواهیم کرد در برابر هرگونه شیطنت دشمنان مقابله و آنها را از کرده خود پشیمان خواهند کرد. امیر حاتمی با بیان اینکه امروز ایران در حوزه دفاعی قدرت مقتدر منطقه است، گفت: ما هم‌اکنون می‌توانیم اهداف خود را پیش برده و از منافع خودمان به خوبی و با قدرت تمام دفاع کنیم، این درحالی است که زمانی تمام توان خود را صرف بیرون راندن دشمن متجاوز از خاک خود می‌کردیم که البته از آن برهه‌های تاریخی نیز با موفقیت و سربلندی عبور کردیم. او اضافه کرد: در سال‌های پس از دفاع مقدس، دشمنان شرق و غرب کشورمان را اشغال کردند و در مقابل جمهوری اسلامی با استراتژی بازدارندگی و با همت مردم و نیروهای مسلح و هدایت‌های پیامبرگونه مقام رهبری موفق عمل کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران