شماره امروز: ۵۴۷

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح:

| کدخبر: 119512 | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر دیروز (یک‌شنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد به ویژه ماه رجب، گفتند:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر دیروز (یک‌شنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد به ویژه ماه رجب، گفتند: ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، به‌دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماه‌های پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی از اقتدار، امنیت، عزت و توانایی کافی در زمان لازم به عنوان اهداف اصلی نیروهای مسلح نام بردند و با تاکید بر ضرورت کادرسازی و جانشین‌پروری در نیروهای مسلح خاطرنشان کردند: نتیجه فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در نیروهای مسلح باید در راستای تامین اهداف تعیین شده باشند. ایشان همچنین دوران کنونی را دوران عزت جمهوری اسلامی ایران دانستند و تاکید کردند: علت تهاجم‌های بی‌سابقه کنونی بر ضد نظام اسلامی، قدرت روزافزون این نظام است زیرا دشمنان از این قدرت فزاینده به‌شدت احساس خطر کرده‌اند و حملات خود را افزایش داده‌اند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: با وجود تمام توطئه‌ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامی، روز‌به‌روز افزایش خواهد یافت. پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از دستاوردها و فعالیت‌های نیروهای مسلح در سال گذشته بیان کرد و گفت: در سال جدید، به افزایش تلاش‌ها و حرکت‌های مجاهدانه برای دستیابی به اهداف، متعهد هستیم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران