شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119343 | |

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: بن سلمان نه تاریخ خوانده است، نه جغرافیا می‌داند و نه از ستمی که بر امت اسلامی و فلسطینیان رفته و می‌رود، چیزی می‌فهمد.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: بن سلمان نه تاریخ خوانده است، نه جغرافیا می‌داند و نه از ستمی که بر امت اسلامی و فلسطینیان رفته و می‌رود، چیزی می‌فهمد. بهرام قاسمی در واکنش به سخنان تازه ولیعهد سعودی گفت: جاه‌طلبی ولیعهد بداندیش سعودی از حد و اندازه برون شده است و می‌رود تا به یک بیماری لاعلاج و مزمن بدل شود. او در جنگ قدرت درون خاندان سلطنتی و برای جلب حمایت امریکا و اخیرا رژیم اشغالگر قدس در کنار پرداخت میلیاردها دلار از ثروت مردم خود، به بیان هر سخن مضحک و البته شرم‌آوری نیز مبادرت می‌ورزد. او افزود: این سخنان نشان می‌دهد او نه تاریخ خوانده است، نه جغرافیا می‌داند، نه آرمان مردم خود و آزادگان جهان را درمی‌یابد و نه از ستمی که بر امت اسلامی و فلسطینیان رفته و می‌رود چیزی می‌فهمد و نه فلسطین، نه جهان عرب، نه جهان اسلام و نه دوست و نه دشمن را از هم باز می‌شناسد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تصریح کرد: سیاست‌های دوران اخیر سعودی‌ها یک تراژدی بسیار غم‌انگیز است که کشوری اسلامی با آن همه ادعاهای پرطمطراق خود را تا سطح یک مجیزگوی رژیم اشغالگر قدس تنزل دهد. قطعا این مذلت و خودزنی فرجام شومی برای مسببان این عقبگرد تاریخی به همراه خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران