شماره امروز: ۵۴۷

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی

| کدخبر: 119258 | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، حجت‌الاسلام حاج شیخ رسول فلاحتی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، حجت‌الاسلام حاج شیخ رسول فلاحتی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام‌جمعه رشت منصوب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ رسول فلاحتی دامت افاضاته در پی کناره‌گیری جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای قربانی دامت توفیقاته، جناب‌عالی را که مزین به علم و صلاح و تقوا هستید به نمایندگی خود در استان گیلان و امامت جمعه رشت منصوب می‌کنم.

تلاش معنوی و فکری و اجتماعی در میان آن مردم شجاع و انقلابی و کارآزموده، توفیقی بزرگ و فرصتی مغتنم است و انتظار می‌رود که جناب‌عالی وظایف سنگین نمایندگی و امامت جمعه را در کنار اُنس و سلوک شایسته مردمی به‌ویژه با جوانان مومن و پرانگیزه، به نحو احسن به انجام رسانید.

مردم رشت و گیلان در گذشته تاریخی و نیز در دوران انقلاب و جمهوری اسلامی، افتخارات بزرگی آفریده‌اند و هرگونه خدمتی به آن مردم عزیز، خدمت به انقلاب و تاریخ و هویت کشور است و امیدوارم در این راه موفق باشید. لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند جناب آقای قربانی که خود از برجستگان علمی و فرهنگی آن خطه شریف هستند، تشکر و قدردانی کنم.

والسّلام علیکم و رحمه‌الله

سیدعلی خامنه‌ای

۱۴ فروردین ۱۳۹۷

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران