شماره امروز: ۵۴۷

با احکام فرمانده معظم کل قوا صورت گرفت

| کدخبر: 118156 | |

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه‌یی حجت‌الاسلام حاج شیخ عبدالله حاج صادقی را به سمت نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه‌یی حجت‌الاسلام حاج شیخ عبدالله حاج صادقی را به سمت نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام حاج شیخ علی سعیدی را به سمت رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ عبدالله حاج صادقی (دامت افاضاته)

نظر به پایان ماموریت جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی و تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، جناب‌عالی را به سمت نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌نمایم.  ارتقای معنویت و بصیرت دینی و تقویت روحیه جهادی و انقلابی آحاد فرماندهان و پاسداران و بسیجیان و خانواده‌های آنان با بهره‌گیری از حوزه‌های علمیه و استفاده از روحانیون عالم و عامل و اثرگذار، هماهنگ با سیاست‌های ابلاغی و تعامل ‌هم‌افزا با فرماندهی کل سپاه مورد انتظار است.  از زحمات و تلاش‌های ارزشمند حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی در طول این مسوولیت تشکر می‌کنم. توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی (دامت افاضاته)

با تشکر و قدردانی از تلاش‌های خالصانه و ارزشمند جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ غلامرضا صفایی در طول خدمت، نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، جناب‌عالی را به سمت رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب می‌نمایم.

ارتقای سطح آمادگی‌های معنوی و بصیرت دینی فرماندهان و آحاد کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان با استفاده حداکثری از ظرفیت نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و سازمان‌های عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح از طریق سیاست‌گذاری، هماهنگی و نظارت و تعامل نزدیک و هم‌افزا با ستاد کل مورد انتظار است. توفیق همگان را از خداوند مسئلت دارم.

سیدعلی خامنه‌ای

۱۳ اسفند ۱۳۹۶

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران