شماره امروز: ۵۴۷

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد

| کدخبر: 114744 | |

با دامنه‌دار شدن حواشی و شایعاتی که طی روزهای اخیر درباره روند مراحل درمان بیماری آیت‌الله شاهرودی در آلمان در رسانه‌های گروهی،

گروه ایران  

با دامنه‌دار شدن حواشی و شایعاتی که طی روزهای اخیر درباره روند مراحل درمان بیماری آیت‌الله شاهرودی در آلمان در رسانه‌های گروهی، همچنین اظهارنظرهای اخیر محسن رضایی دبیر مجمع درباره دخالت اقلیم کردستان و برادر زن صدام در ماجرای اعتراضات اخیر، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص موضوعات و شایعات اخیر که درباره بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی و اظهارات رضایی ایجاد شد، بیانیه‌یی صادر کرد. به گزارش ایسنا، در بخشی از این بیانیه آمده است: بی‌تردید دو رسالت سترگ آگاهی‌افزایی و روشنی‌بخشی نسبت به ارتقا و جهت‌دهی به افکار عمومی از توقعات شفاف جامعه نسبت به رسانه‌ها به‌شمار می‌رود که باید براساس انصاف و صداقت نسبت به آن عامل باشند، هر چند ممکن است برخی رسانه‌نماها از این جریان زلال استثنا باشند.

بنابراین باتوجه به مخابره رسمی اخبار توسط روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، برخی رسانه‌های ضدانقلابی اقدام به جعل و گمانه‌زنی‌های خلاف واقع نموده‌اند که لازم است برای شایعه‌زدایی و تنویر افکار عمومی مطالب ذیل را تقدیم کنیم:

۱. بستری شدن حضرت آیت‌الله شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستان‌های آلمان بنا بر توصیه اکید تیم پزشکی و برخلاف تمایل ایشان بوده است و پس از بهبود و طی روند درمانی در آلمان به ایران مراجعت نموده‌اند و در مجمع تشخیص مصلحت نظام و جایگاه‌های دیگر در خدمت مردم و انقلاب اسلامی خواهند بود.

٢. اخیرا در یکی از سایت‌های خبری ادعا شده «اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اغتشاشات اخیر اختلاف‌نظر داشته‌اند» یا اینکه «دبیر مجمع گزارش شورای امنیت ملی را قرائت کرده است» که روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تکذیب مدعای فوق متذکر می‌گردد در جلسه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تمام اعضا روی خاستگاه‌ها و ریشه‌های اغتشاشات اخیر اتفاق‌نظر داشته و پیروی از فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب و وحدت نیروهای سیاسی را تنها راه مقابله با توطئه‌های دشمنان و حل مشکلات کشور اعلام کرده‌اند.

۳. پس از مصاحبه دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و پرده‌برداری از عوامل پشت صحنه آشوب و اغتشاش در روزهای اخیر؛ رسانه‌های ضدانقلابی که از نفرت ملت ایران نسبت به عوامل واقعی اغتشاشات اخیر آگاهی داشتند، کوشیدند با هجو و وارونه‌انگاری بیانات دکتر محسن رضایی افکار عمومی را نسبت به دخالت عوامل پشت صحنه اغتشاشات اخیر به تردید بکشانند! واضح است که انتشار این نوع شایعاتِ برنامه‌ریزی شده بخشی از ماموریت جنگ روانی اتاق اغتشاشات را تشکیل می‌دهد؛ بنابراین چند نکته شایان ذکر است:

الف: پس از انتشار رسمی خبر نشست رسانه‌یی دکتر محسن رضایی از سوی روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام وی به نقل از گزارش رسمی یک مقام امنیتی ذیل مذاکرات صحن مجمع از پشتیبانی و نقش‌آفرینی مشترک امریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان با همراهی گروهک منافقین و عناصر سلطنت‌طلب در اغتشاشات اخیر خبر داد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: پس از اصرار خبرنگاران با استناد به گزارش مذکور اضلاع میز برنامه‌ریزی آشوب را به شرح ذیل اعلام کردند:

_ مایکل اندریا: مدیر بخش جاسوسی و عملیات‌های ضدایران در سازمان سیا که طبق افشاگری روزنامه امریکایی نیویورک‌تایمز برای ایجاد بی‌ثباتی و آشوب در ایران به این سمت منصوب شده است.

_ نماینده کشور عربستان‌سعودی

_ یکی از بارزانی‌ها که نماینده اسراییل بوده است

_ نماینده گروهک منحط و شکست خورده منافقین

و طفلاح برادر زن صدام دیکتاتور معدوم عراق! (که چند ماه پیش توسط امریکا از زندان عراق آزاد شده است).

پیرو این افشاگری، رسانه‌های ضدانقلاب با دستپاچگی و کاربرد ترفند رد گم کنی با برجسته‌سازی یکی از اعضای اتاق اغتشاش و تغافل نسبت به سایر اعضای مصرح در خبر دکتر رضایی تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی و هجوپردازی در این زمینه به کار گرفتند تا از تاثیر افشاگری صورت پذیرفته بکاهند!

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران