شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 29191 | |

در آستانه برگزاری مسابقات آسیایی تنیس روی میز، شرکت بیمه البرز حامی مالی تیم ملی تنیس روی میز بانوان و مردان جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل بیمه البرز، نشست تیم‌های ملی تنیس روی میز بانوان و مردان با حضور رییس فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، اعضای تیم ملی بانوان و مردان این رشته ورزشی، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت بیمه البرز برگزار شد که در آن تفاهمنامه‌یی میان فدراسیون تنیس روی میز و بیمه البرز منعقد شد که براساس آن شرکت بیمه البرز به مدت یک سال حامی مالی ورزش تنیس روی میز خواهد بود.

این گزارش حاکی است، ‌بیمه البرز علاوه بر حمایت مالی از تیم ملی تنیس روی میز، تمام ملی‌پوشان تنیس روی میز را به مدت یک سال با سرمایه 500 میلیون ریال در برابر حوادث بیمه کرد. همچنین این شرکت، بیمه‌نامه مسافرتی نیز به اعضای تیم ملی تنیس روی میز اهدا کرد. مدیرعامل بیمه البرز در این نشست با ابراز امیدواری به درخشش تیم ملی تنیس روی میز در میادین بین‌المللی همچون گذشته اعلام کرد: هدف اصلی بیمه البرز از حمایت مالی ملی‌پوشان تنیس روی میز، ایفای وظیفه در برابر ورزش و ورزشکاران کشور است. رسول تاجدار افزود: متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی کنونی حاکم بر کشور، نبود توجه کافی مسوولان و اختصاص ندادن بودجه کافی، موضوع بیمه ورزشکاران مغفول مانده است و ورزشکاران از پوشش بیمه‌یی مناسب برخوردار نیستند که امید است با نگاه منطقی دولت به این موضوع بتوان به این امر مغفول جامه عمل پوشاند.

وی همچنین با ابراز امیدواری نسبت به گسترش همکاری‌های آتی بین فدراسیون تنیس روی میز و بیمه البرز گفت: عقل سالم در بدن سالم است لذا اتخاذ تصمیم‌های سیاسی، ‌اقتصادی و اجتماعی همگی به ورزش وابسته هستند ضمن اینکه ورزش می‌تواند ناهنجاری‌های اجتماعی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. مدیرعامل بیمه البرز تصریح کرد: امروزه قراردادهای تبلیغاتی بین شرکت‌ها، ‌موسسات اعتباری، بانک‌ها، بیمه‌ها و... درآمد قابل توجهی برای ورزش‌های مختلف است اما متاسفانه در ایران به دلیل ساختار دولتی بیشتر فعالیت‌ها و نبود نگاه صحیح مسوولان ذی‌ربط به امر ورزش ‌این تعامل، ناقص و ناکارآمد بوده و بیشتر فدراسیون‌های ورزشی از کمبود بودجه رنج می‌برند. تاجدار تاکید کرد: بیمه البرز با سابقه 56 سال و کسب مقام‌های برتر ازجمله مشتری‌مداری به مدت 9سال در بین بانک‌ها و شرکت‌های بیمه و دو سال بین تمام دستگاه‌های اجرایی این افتخار را دارد که هم‌اکنون حامی تیم ملی تنیس روی میز کشور باشد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران