شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 52356 | |

علی نورزاد، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل با تاکید بر اینکه دستگیری کارگران در آزادراه تهران- شمال شایعه است، گفت: شرکت «ا» هیچ طلبی در آزادراه ندارد و اخطار لازم را درخصوص این قبیل اقدامات به مدیرعامل آن داده‌ایم.

نورزاد با تکذیب ادعای یکی از شرکت‌های آزادراه تهران- شمال درخصوص طلبکار بودن از کارفرما اظهار کرد: دستگیری تعدادی از کارگران آزادراه تهران- شمال بابت اعتراض به عدم دریافت حقوق شایعه است، یکی از شرکت‌های فعال (شرکت ا) در این پروژه کم لطفی کرده که این موضوع را به مدیرعامل آن گفته‌ام. وی تصریح کرد: تا آخر مرداد ماه امسال همه صورت‌حساب شرکت‌های فعال در آزادراه تهران- شمال پرداخت شده و تاییدیه‌های آن موجود است.

وی ادامه داد: شرکت آزادراه تهران- شمال این صورت‌حساب را پرداخت کرده و این نهایت کم لطفی مدیرعامل شرکت‌ «ا» به عنوان یکی از شرکت‌های طرف قرارداد در آزادراه مذکور است. معاون وزیر راه و شهرسازی به تسنیم گفت: در پروژه‌های دیگر پول نیست اما در آزادراه تهران- شمال خوشبختانه پول هست. سال گذشته شرکت ساخت ۵۷۰ میلیارد تومان به این پروژه تزریق و به همین میزان نیز شرکت آزادراه تهران- شمال تامین منابع مالی کرده است. نورزاد همچنین با اشاره به انتشار اوراق مشارکت و اسناد خزانه اسلامی برای تامین منابع مالی مورد نیاز این طرح اظهار کرد: با توجه به این اقدام طرف‌های مشارکت هیچ گونه مشکل مالی در آزادراه نداریم و به همین دلیل هم پروژه ماهانه حدود 3.4درصد پیشرفت فیزیکی دارد. وی با بیان اینکه اگر این پروژه پول نداشت که چنین پیشرفتی حاصل نمی‌شد، گفت: شرکت «ا» به دلیل اینکه در پروژه‌های دیگر پول نمی‌گیرد، پول ما را جای دیگری برده است.

وی با تاکید بر اینکه اینگونه نمی‌توان پول پرداخت کرد، ادامه داد: تذکرات لازم را به مدیرعامل شرکت مذکور داده و گفته‌ایم اگر این رویه ادامه داشته باشد به طور حتم کار را از وی می‌گیریم.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور اظهار کرد: این شرکت هم‌اکنون در قطعه ۲(B) منطقه یک حضور دارد. نورزاد بیان کرد: صورت حساب همه شرکت‌ها در آزادراه تهران- شمال تا پایان مرداد ماه پرداخت شده و این شرکت نیز هنوز صورت وضعیت شهریور ماه را ارائه نکرده است و هیچ مشکل پرداختی با این شرکت‌ها نداریم.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران