شماره امروز: ۵۴۷

| | |

قیمت سیم‌کارت‌های کد یک همراه اول در بازار به رقمی بالای دو میلیون تومان رسیده است.

بنا بر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت این روزها سیم‌کارت‌های کد یک همراه اول در بازار با قیمتی بالغ بر 2.5میلیون تومان به فروش می‌رسند و قیمت خرید آنها نیز بسته به میزان رندی شماره بالای دو میلیون و 300هزار تومان است.

سیم‌کارت‌های کد‌ 2 حدود یک میلیون و 300هزار تومان به فروش می‌رسند و رقم خرید آنها بالای یک میلیون تومان است که البته قیمت خرید و فروش این سیم‌کارت‌ها مانند سایر کد‌ها براساس رند‌ بودن شماره دستخوش تغییر و افزایش می‌شود.

به گزارش ایسنا، کد‌های سه و چهار به ترتیب 900 و 700هزار تومان به فروش می‌رسند و قیمت خریدشان 800 و 600 هزار تومان است. همچنین برای خرید و فروش سیم‌کارت کد پنج همراه اول در بازار به ترتیب رقم‌های 450 و 550 هزار تومان اعمال می‌شود که این رقم در کدهای 6 نیز یکسان است.

اما سیم‌کارت‌های کد هفت همراه اول در صورت صفر بودن با قیمتی بالای 600 هزار تومان به فروش می‌رسند و قیمت خرید آنها حدود 100هزار تومان کمتر از این رقم است. البته سیم‌کارت‌های کد هفت کارکرده با قیمتی حدود 400هزار تومان نیز در بازار موجود هستند.

سیم‌کارت کد هشت نیز در صورت صفر بودن حدود 350 هزار تومان به فروش می‌رسد و قیمت خرید آن هم حدود 300 هزار تومان است که البته در سیم‌کارت‌های کد هشت کارکرده قیمت خرید و فروش به ترتیب به 200 و 250هزار تومان می‌رسد.

سیم‌کارت‌های کد 9 که کارکرده آنها در بازار خیلی کم است به صورت صفر در بازار به قیمت 250هزار تومان به فروش رسیده و با قیمتی حدود 200هزار تومان خریداری می‌شود.

اما سیم‌کارت‌های کد صفر که به تازگی وارد بازار شده‌اند این روزها با قیمتی حدود 200هزار تومان در بازار معامله می‌شوند.

بنابر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت با وجود اعلام اپراتور اول مبنی بر کاهش قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری به پنج هزار تومان همچنان سیم‌کارت‌های 910 در بازار به قیمت 20هزار تومان به فروش می‌رسند و جای سیم‌کارت‌های پنج هزار تومانی همچنان در بازار خالی است.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران