شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 47149 | |

پی‌سی‌ورلد| بولد، ایتالیک و خط‌دار کردن پیام‌ها، غیرفعال کردن تیک آبی پس از خواندن پیام، ذخیره تاریخچه پیام‌ها و تغییر کاغذ دیواری از قابلیت‌هایی اضافه‌شده به واتس‌آپ است.

واتس‌آپ از زمان راه‌اندازی خود تغییرات زیادی را پشت سر گذاشت، اما پس از اینکه در سال ۲۰۱۴ توسط فیس‌بوک خریداری شد، به کلی دگرگون شد.

قالب‌بندی متن یکی از جدیدترین قابلیت‌هایی است که به این اپلیکیشن افزوده شده است و به کاربران این امکان را می‌دهد که با قرار دادن پیام خود در دو ستاره (*) پیام خود را بولد کنند، همچنین با قرار گرفتن پیام در دو علامت (_) متن ایتالیک شده و با قرار گرفتن در بین دو () متن خط‌دار می‌شود.

وجود تیک آبی در پیام‌ها مخاطبان شما را آگاه می‌کنند که پیامشان را خوانده‌اید. بنابراین اگر می‌خواهید پیام آنها را بخوانید بدون اینکه بدانند، اپلیکیشن واتس‌آپ را باز کنید، به بخش (account) و سپس (privacy) بروید و گزینه read receipts را لغو کنید. البته با غیرفعال کردن این گزینه، اگر پیامی برای دوستان خود بفرستید هم از خوانده شدن یا نشدن آن آگاه نخواهید شد. کاربران می‌توانید با رفتن به بخش تنظیمات (settings) و سپس بخش پیام‌ها (chats) انتخاب گزینه گرفتن نسخه پشتیبان از پیام‌ها (chat backup)، پیام‌های خود را نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید که تاریخچه پیام‌های شما به صورت هفتگی یا ماهانه ذخیره شود و اینکه پیام‌ها شامل تصویر یا ویدیو باشند هم مشکلی ایجاد نمی‌کند.

اگر به هر نحوی از کاغذدیواری واتس‌آپ خود خسته شدید، می‌توانید آن را تغییر دهید و این بسیار آسان است. برای این کار کافی است به بخش تنظیمات و سپس پیام‌ها رفته و در بخش کاغذ دیواری (wallpaper) تصویر دیگری را انتخاب کنید.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران