شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 47147 | |

بیزینس اینسایدر|شرکت اپل از 600 برنامه‌نویس مشتاق دعوت کرد تا در مرکز مطالعات و توسعه iOS که در ناپل ایتالیا افتتاح کرده شرکت کنند.

شرکت اپل این مرکز را در ماه ژانویه و پس از یک معامله مالیاتی با دولت ایتالیا راه‌اندازی کرد.

شرکت اپل و دانشگاه ناپل فدریکو دوم نشان داده‌اند که این مرکز توسعه نرم‌افزار به چه شکل خواهد بود و چه برنامه درسی تخصصی برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در این مرکز ارائه خواهد شد.

این کلاس‌ها طی یک دوره 9 ماهه برگزار شده و توسط دانشگاه ناپل فردریکو دوم و شرکت اپل مدیریت و پشتیبانی خواهد شد.

شرکت اپل اعلام کرد که این کلاس‌ها در ماه اکتبر آغاز خواهد شد.

در طول ترم اول مهارت‌های دانش‌آموزان در زمینه توسعه نرم‌افزار iOS ارتقا یافته و در طول ترم دوم به آنها نحوه ایجاد و راه‌اندازی و طراحی نرم‌افزار آموزش داده خواهد شد. آنها برای طراحی نرم‌افزارها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا در نهایت و در نتیجه یک تلاش مشترک، نرم‌افزاری را توسعه دهند که بتوان آن را App Store قرار داد.

دانش‌آموزان ایتالیا و سایر نقاط اروپا می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و متقاضیان علاوه بر یک آزمایش آنلاین و مصاحبه، باید فرم درخواست و ثبت‌نام را تکمیل کنند.

این برنامه در یک مرکز اختصاصی در یک محوطه جدید در San Giovanni Teduccio در حومه ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. این مرکز مجهز به آزمایشگاه‌هایی با فناوری پیشرفته بوده که دارای جدیدترین و به‌روزترین سخت‌افزار و نرم‌افزارهای دنیاست.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران