شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 608 | |

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: ادعای مدیران خودروساز کشورمان مبنی بر افزایش کیفیت تنها با ارایه گزارشات کتبی به کمیسیون قابل قبول است. طبق قانون ارتقای کیفیت مدیران و صاحبان صنعت خودرو موظفند هر 6 ماه گزارشات خود را به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارایه کنند.

سیدموید حسینی‌صدر با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در انتظار گزارشات کتبی ارتقای کیفیت از سوی مدیران خودروساز است؛ زیرا تنها جلب اعتماد مردم درخصوص کیفیت می‌تواند توسعه این بخش را تضمین کند، اظهارکرد: طی روزهای گذشته تنها گزارشات شفاهی ارتقای کیفیت این مدیران به کمیسیون صنایع و معادن مجلس بوده که انتظار می‌رود مدیران خودروساز هرچه سریع‌تر گزارشات کتبی برای نظر کارشناسی از سوی اعضای کمیسیون را ارایه کنند.

حسینی‌صدر ادامه داد: طبق قانون ارتقای کیفیت مدیران صاحبان صنعت خودرو موظفند هر 6 ماه گزارشات کیفیت محصولات را به مجلس ارایه کنند و خواسته ما نیز از آنها این است که طبق قانون این گزارشات در زمان‌های مقرر به کمیسیون صنایع و معادن جهت بررسی ارایه شود. به نقل از موج، وی در پایان با توجه به کاهش قیمت برخی از محصولات خودرویی گفت: با توجه به افزایش قیمت خودرو، مصرف‌کننده باید از افزایش کیفیت نیز برخوردار باشد؛ زیرا برای توسعه بخش تولید افزایش کیفیت در صدر قرار دارد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران