شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 2713 | |

بزرگ‌ترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت کرمان‌موتور در فضایی به وسعت 35‌هزار مترمربع با 12‌هزار مترمربع زیربنا در محور گردشگری شهر کرمان با حضور مسوولان ارشد استان کرمان به بهره‌برداری رسید.

امیرحسین یزدانی معاون بازاریابی و فروش شرکت کرمان‌موتور در مراسم بهره‌برداری از مجتمع خدمات خودرو‌هزار اعلام کرد: باتوجه به برنامه‌ریزی گسترده شرکت کرمان‌موتور در راستای توسعه و افزایش سرعت خدمات‌دهی به مشتریان در سراسر ایران و به‌دلیل استقبال گسترده مردم کرمان از محصولات این شرکت طی سال‌های اخیر ایجاد این مجتمع عظیم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: باتوجه به اینکه استراتژی شرکت کرمان‌موتور برپایه ارایه خدمات پس از فروش به‌موقع و سریع بنا نهاده شده، بهره‌برداری از این مرکز یک گام مثبت و رو‌به‌جلو به‌شمار می‌رود و در تلاش هستیم تا با بهبود کیفی و کمی ارایه خدمات به مشتریان سهم بسزایی در پیشبرد اهداف این شرکت خودروسازی ایفا کنیم. وی با اشاره به اینکه سهم قابل‌توجهی از بازار خودرو استان کرمان به محصولات شرکت کرمان‌موتور اختصاص دارد، افزود: مهم‌ترین دلیل اعتماد مردم کرمان به محصولات شرکت کرمان‌موتور، ارایه خدمات پس از فروش مناسب به خریداران به‌شمار می‌رود و ما نیز در تلاش هستیم تا با پیاده‌سازی استانداردهای روز دنیا در حوزه خدمات پس از فروش به این روند ادامه دهیم. محسن برازوان مدیر این نمایندگی نیز با اشاره به حجم بالای تقاضا برای خرید محصولات شرکت کرمان‌موتور، افزود: با توجه به پیشی‌گرفتن شرکت کرمان‌موتور از برنامه‌های تدوین‌شده، لازم است تا در زمینه ارایه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان نیز اقدامات لازم صورت گیرد و با بهره‌برداری از این مرکز امیدواریم در دیگر استان‌ها نیز به‌زودی شاهد چنین پیشرفت‌هایی باشیم. در مراسم بهره‌برداری از بزرگ‌ترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت کرمان‌موتور سیدحسین مرعشی معاون اسبق رییس‌جمهور در دولت هشتم و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ضمن بازدید از نمایندگی کرمان‌موتور در این مجتمع با اشاره به تلاش‌های صورت‌گرفته توسط بخش خصوصی و مدیران منطقه در استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان همانند برخی از استان‌های دیگر از مزیت‌های تجاری مانند دسترسی به آب‌های بین‌المللی، منابع گاز، نفت و آب شیرین... بهره نبرده است، اما مردم این استان طی این سال‌ها ثابت کردند با سختکوشی فراوان خود می‌توانند این استان را به پیشرفته‌ترین استان کشور تبدیل کنند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران