شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 2382 | |
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 120دستگاه اتوبوس دوکابین جدید به ناوگان خبر داد و گفت: به‌زودی این اتوبوس‌ها وارد خط 7سامانه اتوبوسرانی بی‌آرتی

خواهند شد.

پیمان سنندجی افزود: ورود 200 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید در دستور کار قرار دارد که به‌زودی 120 دستگاه از این اتوبوس‌ها وارد ناوگان خواهد شد. وی ادامه داد: خط 7 اتوبوس‌های تندرو اولویت نخست برای ورود سری جدید اتوبوس‌ها هستند و 80 اتوبوس دوکابین دیگر نیز به مرور برای تقویت خطوط 1، 3، 4 و 5 سامانه اتوبوسرانی تندرو به‌کار‌گیری خواهند شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همچنین با اشاره به قول مساعد دولت برای واگذاری اتوبوس‌های تک کابین به شهر تهران گفت: در صورت تحویل اتوبوس‌های تک کابین تا پایان سال، این اتوبوس‌ها نیز در خطوط نیمه جنوبی شهر به کارگیری خواهند شد، چرا که با مشکلات کمبود ناوگان در برخی از خطوط محدوده جنوبی تهران مواجهیم.

وی تصریح کرد: اخیرا اعتبارات ال سی برای خرید 200دستگاه اتوبوس دوکابین دیگر نیز گشایش یافته که امیدواریم زمینه ورود سری دیگر این اتوبوس‌ها هم هرچه سریع‌تر فراهم شود.

به گزارش مهر، سنندجی تاکید کرد: شهر تهران حداقل به 11هزار اتوبوس نیاز دارد این درحالی است که هم‌اکنون تنها 6 هزار و 500 دستگاه اتوبوس در پایتخت فعال است که بخش قابل‌توجهی از این اتوبوس‌ها نیز فرسوده‌اند و نیاز به بازسازی دارند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران