شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 29049 | |

طرح جدید « اتوخدمات سایپا»

تعادل | مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد غدیر و قربان طرح فروش نوین گروه خودروسازی سایپا آغاز خواهد شد.

رضا تقوی از آغاز روش فروش جدید در راستای تکریم و رضایتمندی مشتریان خبر داد و گفت: گروه خودروسازی سایپا اقدام به ایجاد طرح جدید «اتوخدمات سایپا» با شرایط استثنایی کرده است که برای نخستین‌بار در کشور اجرایی شده و با هدف کمک به اقتصاد خانواده‌ها با شرایط ویژه انجام می‌شود.

وی افزود: به مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل براساس قرارداد منعقدشده از زمان تکمیل وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی به صورت ماهیانه داده خواهد شد که این هدیه‌ویژه به حساب بانکی اعلامی مشتری در زمان تحویل واریز می‌شود.

به گفته وی این طرح به صورت کاملا خلاقانه و برای نخستین‌بار در صنعت خودرو کشور توسط گروه خودروسازی سایپا در مدت محدودی انجام می‌شود.

مدیر بازاریابی و فروش سایپا تصریح کرد: از نکات قابل توجه این طرح فروش، علاوه بر هدیه ‌ویژه، زمان تحویل و نوع خودرو ثبت‌نامی است که مشتریان محترم می‌توانند در زمان تحویل خودرو، نوع آن را تغییر و با تکمیل مبلغ آن از شرایط خاص تعریف‌شده برای خودرو جدید استفاده کنند.

تقوی گفت: این طرح در راستای تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و تکریم مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان بوده و انواع محصولات سواری گروه اعم از خانواده پراید، تیبا، برلیانس، سراتو و آریو در این طرح قابل ارایه است. وی افرود: در این طرح قیمت فروش محصولات قطعی و به‌روز است و شامل افزایش قیمت در زمان تحویل نخواهد شد.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به نمایندگی‌های گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور، به نشانی سایت اینترنتی www. saipagroup. ir مراجعه کنند.


پاییز طلایی رنو

تعادل | به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت نگین‌خودرو؛ همزمان با اتمام ماه شهریور و آغاز فصل هزار رنگ پاییز، نماینده رسمی RENAULT طرح فروش ویژه‌یی را آغاز کرد. شکوهی ضمن اعلام آغاز شرایط ویژه فروش محصولات رنو در فصل پاییز تصریح کرد: نگین‌خودرو در این طرح محصولات خود را با روش‌های فروش نقدی، اقساطی، مشارکتی و با شرایط بسیار جذاب و بی‌سابقه‌یی عرضه می‌کند.


رنو داستر برای نخستین‌بار به صورت تحویل فوری به بازار عرضه می‌شود

مدیر بازاریابی نگین‌خودرو در ادامه افزود: داستر پر فروش‌ترین شاسی‌بلند اروپایی در فروش نقدی از تخفیف ۶میلیون تومانی بهره می‌برد و قیمت خرید نقدی این محصول ۹۲میلیون تومان اعلام شده است. رنو داستر در فروش اقساطی با تسهیلات ۴۸میلیونی عرضه شده و خریداران می‌توانند در دوره ۱۲ماهه اقدام به بازپرداخت بدون بهره کنند. این میزان تسهیلات با دوره بازپرداخت ۲۴ماهه نیز ارائه می‌شود.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران