شماره امروز: ۵۴۷

| | |


گروه خودرو همزمان با برگزاری گردهمایی مدیران و کارکنان شرکت کرمان‌موتور به‌مناسبت دهه مبارک فجر، خط تولید خودرو جدید اس5 این شرکت در شهرستان بم راه‌اندازی شد.

سیدمحمدرضا میرعلینقی مدیرعامل شرکت کرمان‌موتور در این مراسم با اشاره به وضعیت رقابتی بازار در سال آینده، افزود: دیدگاه این مجموعه در بخش توسعه بازار با اولویت توجه به نیازهای مشتریان خواهد بود و با این رویکرد تلاش خواهیم کرد تا سهم بیشتری از بازار داخلی را به‌دست آوریم.

وی گفت: کرمان‌موتور در چشم‌انداز برنامه‌های خود توسعه محصول را با تمرکز بر ارتقای سطح کیفی تولیدات دنبال خواهد کرد و در همین زمینه طی سال جاری بسترهای مناسبی در راستای تحقق اهداف پیش رو فراهم شده است.

وی با بیان اینکه با توسعه امکانات و ارتقای شبکه نمایندگی‌ها خدمات مطلوب و ارزنده‌تری را به مشتریان خود ارایه خواهیم کرد و جایگاه این مجموعه در بازار ایران را بهبود خواهیم بخشید، افزود: در سال93 بسترهای مناسبی برای توسعه بازار فراهم شد که نتایج آن در سال آینده با عرضه محصولات جدید همچون لیفان720، لیفان820، ایکس50 و جک‌اس3 در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

میرعلینقی با بیان اینکه در راستای رسیدن به این هدف برنامه‌های گسترده‌یی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: با پیاده‌سازی برنامه توسعه کارخانه، افزایش بهره‌وری و افزودن تولید دستیابی به این هدف امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت کرمان‌موتور افزود: توسعه سبد محصول شرکت کرمان‌موتور با ارزیابی دقیق بازار و بررسی سلیقه و خواست مشتریان دنبال خواهد شد و در عین‌حال تلاش خواهیم کرد تا با حفظ مزیت رقابتی در حوزه قیمت محصولات و همچنین ارایه تسهیلات متنوع خرید به این اهداف دست یابیم.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران