شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 10386 | |

باتوجه به اوج رسیدن سفرهای زایران کربلا و نجف در ایام اربعین میزان تقاضا برای پروازهای مستقیم به عراق نیز به‌شدت افزایش پیدا می‌کند و این عاملی است برای برخی از افراد که با بالا بردن قیمت بلیت‌ها از این مساله تنها به کسب سود خود بیندیشند. به گزارش ایسنا، حضور میلیونی زایران کربلا و نجف در روزهای گذشته در کشور عراق باعث شده کمبود امکانات و منابع لازم برای اسکان و عبور این زایران بیش از پیش مشخص شود.

تجمع چندین هزار نفری مسافران زمینی در مرزهای ایران با عراق که به توقف رفت و آمدهای چند روز در مرز شلمچه انجامید و البته مشکلات اسکان این افراد درحوالی مرز و مناطق نزدیک به آن باعث بر هم خوردن برنامه سفری بسیاری از آنها شده است. درکنار آن اما یکی از اصلی‌ترین ابهام‌های موجود برای مسافران عراق بحث نحوه رفت و آمد به آنجا است.

در کنار گروهی که به شکل پیاده به عراق سفر می‌کنند بسیاری از مسافران با وسایل زمینی و هوایی خود را به این کشور می‌رسانند. این درحالی است که باتوجه به بالا بودن تقاضا و کاهش قابل توجه میزان عرضه نسبت به آن در روزهای گذشته قیمت سفر با هرگونه وسایل نقلیه به سمت عراق سر به فلک گذاشته است.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران