شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 65996 | |

محمود عزیزی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های اخیر در عرصه بازیگری گفت: متاسفانه 7سال است که فعالیت جدی در عرصه بازیگری نداشته‌ام و معدود کارهایی را هم که در آن مشغول بودم، بیشتر دوستانه بوده است. واقعیت امر دلیل این اتفاق را نمی‌دانم و به نظرم باید آن را از مسوولان فرهنگی پرسید که چرا بازیگری با سابقه من در حال حاضر بیکار است.

به گزارش میزان، وی در همین راستا ادامه داد: موضوع شخص من نیست، بسیاری هستند که از نسل من بوده و با وجود توانایی بالا در زمینه بازیگری این دوران را به سختی می‌گذرانند. مسوولان فرهنگی باید از خود بپرسند وقتی یک بازیگر چندین سال بیکار باشد چطور می‌تواند امرار معاش کند. خیلی چیزها تغییر کرده است. متر و معیارهای زمان من با این زمانه فرق داد. الان می‌توانم به زور با گرفتن سالن نمایشی را روی صحنه ببرم اما قطعا آن نمایش کار دلخواه من نخواهد بود. من نمی‌توانم با هر ترفندی نمایش روی صحنه ببرم و برایم چیزهای مهم‌تری جز مسائلی مثل فروش در تئاتر اهمیت دارد.

عزیزی با اشاره به فضای ناسالم سینما و تئاتر در سال‌های اخیر خاطرنشان کرد: متاسفانه امروزه سینما و تئاتر به شکل بسیار بدی درگیر رفیق‌بازی، تشکیلات و باندبازی است و اگر شما در باند آنها نباشی نمی‌گذارند که به کارت ادامه دهی.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران