شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 60363 | |


همایون شجریان در پست اینستاگرام خود از حال استاد شجریان نوشت و گفت: عزیزان رسیدگی‌ها و مراقبت‌های ویژه پزشکی از پدر به‌ شدت ادامه داشته و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر باشیم. به گزارش ایلنا، همایون شجریان در آخرین پست اینستاگرامی‌اش از بهبودی حال پدر گفت و چنین نوشت: دوستان عزیز و گرامی با سلام و آرزوی شادی و سلامتی برای شما مهربانان همیشگی و با سپاس بیکران از اینکه حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوی سلامتی می‌کنید هر بار که از کنسرت‌های شهرستان بازمی‌گردم برای خوشحال کردن ایشان از لطف و احوالپرسی شما می‌گویم و همیشه با لبخند و سپاسگزاری از لطف‌‌تان، می‌گویند که سلام من را به همه برسان.

عزیزان رسیدگی‌ها و مراقبت‌های ویژه پزشکی از پدر به ‌شدت ادامه داشته و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر. از 15سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادی مسوولیت درمان‌های پدر را بر عهده داشته‌اند که دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم و خود را مدیونشان می‌دانم. از آوا جان مشکاتیان عزیز و همیشه مهربانم بسیار بسیار سپاسگزاریم که چند ماه است با وجود مشغله‌های زیادی که دارد تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبوری شبانه‌روز و تمام وقت به همراه پرستاری‌های ویژه از ایشان مراقبت و کارهایشان را مدیریت می‌کند. سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمی است که از روز اول دوستانه و بی‌توقع اجازه ندادند که در منزل برای مراقبت‌ها و رسیدگی‌های پزشکی از پدر دچار مشکل شویم. دعاهای شما عزیزان و لطف‌تان بزرگ‌ترین دلگرمی‌هاست، برایتان بهترین آرزوها را دارم هر کجا که هستید شاد و برقرار باشید.

پیش از این فرزند کوچک استاد شجریان در یادداشتی با اشاره به مراحل درمانی که برای این موسیقی‌دان برجسته ایرانی در امریکا طی شده از سلامتی استاد شجریان خبر داده بود اما برخی خبرهای تایید نشده از وخامت حال این استاد آواز حکایت داشت. رایان شجریان، پسر دوم و کوچک استاد محمدرضا شجریان که حضور رسانه‌یی کمتری دارد پس از آنکه بیماری سرطان استاد اوج گرفت و پیام نوروزی این موسیقیدان کشورمان با سری تراشیده منتشر شد، سرش را برای همراهی با پدر تراشید و در طول مراحل درمان همراه این خواننده برجسته کشورمان بود.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران