شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 57859 | |

نمایشگاه«این درخت‌ها به دل آدم نزدیک‌ترند...» از جمعه دهم دی ‌ماه در گالری مژده میزبان علاقه‌مندان خواهد شد. به گزارش هنرآنلاین، هادی تقی‌نسب، هنرمند نقاشی است که قرار است از جمعه پیش‌ رو 10دی ماه به مدت 10روز نمایشگاه نقاشی تحت عنوان«این درخت‌ها به دل آدم نزدیک‌ترند...» را در گالری مژده بر پا کند. او درخصوص این نمایشگاه نقاشی گفت: این نمایشگاه در واقع یک نوع ادای دین شخصی و هنرمندانه نسبت به تجربیاتی است که به شخصه از سر گذرانده‌ام و تصمیم گرفتم با توجه به مقولاتی همچون نور، رنگ و درخت به نوعی آنها را به تصویر بکشم.

تقی‌نسب ادامه داد: مفهوم یادگارنویسی روی درخت به عنوان یک تم تقریبا پنهان در آثار من در این نمایشگاه وجود دارد و من این موضوع را به هر آنچه برایم حکم یادگاری داشته، بسط داده‌ام. همان‌گونه که ابتدا اشاره کردم در واقع این نمایشگاه برای من همچون درختی در ذهنم ثبت شده که یادگاری‌های خود را روی آن نوشته‌ام و انگیزه اصلی این کار هم به نوعی ادای دین شخصی و هنرمندانه به اتفاقاتی بوده که برای من عزیز و ارزشمند بوده و زندگی من را معنا بخشیده است.

این هنرمند با اشاره به اینکه در مجموع قرار است 19 اثر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شود درخصوص تکنیک به کار گرفته شده در این آثار هم خاطرنشان کرد: در خلق این آثار عموما از رنگ و روغن استفاده شده اما افکت‌های بصری که در این تابلوها ایجاد کردم از طریق مواد ترکیبی بوده؛ چراکه در جاهایی از کار لازم بود تا مفهوم یادگارنویسی و کنده کاری روی درخت به وجهی برجسته نشان داده شود تا در فضای کار به خوبی ایجاد شود. نمایشگاه«این درخت‌ها به دل آدم نزدیک‌ترند...» از جمعه 10دی ماه از ساعت 16تا 20 در گالری مژده واقع در تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان 18شرقی، پلاک27، زنگ یک افتتاح می‌شود و تا 20دی ماه دایر خواهد بود. ساعت بازدید جز شنبه در سایر روزها از ساعت 11تا 18 است.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران