شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 56021 | |

کنسرت «نوای گلچین» با خوانندگی مرجانه و منیژه گلچین اواسط آذرماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد. در سال‌های گذشته برخی بازیگران و فوتبالیست‌ها به دلیل محبوبیت و شهرتی که بین مردم پیدا کرده بودند وارد عرصه خوانندگی شده و کنسرت هم برگزار کرده‌اند.

در دو سال گذشته این مساله در میان بانوان نیز با استقبال فراوانی مواجه شده و شهره سلطانی و هنگامه قاضیانی هم ازجمله فعالان این عرصه هستند. اواسط آذرماه نیز دو خواهر بازیگر در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. مرجانه گلچین بازیگر کهنه‌کار سینما و تلویزیون با همراهى منیژه گلچین خواهرش خود را برای این اجرا آماده می‌کند. منیژه گلچین فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقى تهران است و این روزها با همراهى مرجانه گلچین گروه «نواى گلچین» را اداره می‌کند. مرجانه گلچین براى نخستین‌بار است که به عنوان یک خواننده با هواداران دیدار خواهد داشت. البته او با موسیقى بیگانه نیست. او فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقى و تحصیلکرده در شاخه نوازندگى تئاتر است. هر دو این بازیگران برادرزاده نادر گلچین از موزیسین‌های شناخته‌ شده عرصه موسیقی هستند.

مینو اصحابى (نوازنده ویولن و کمانچه)، آوا ایوبى (نوازنده باس)، ملودى پازوکى (نوازنده پیانو)، نازنین پدرثانى (نوازنده تنبک و دایره)، ترگل خلیقى (نوازنده تار) و صدا صدیقى (نوازنده قانون) با رهبرى امیر صتدقین و مدیریت هنرى ماهان حیدرى خواهران گلچین را در این اجرا همراهى خواهند کرد. این برنامه به تهیه‌کنندگی امید معلم، آذر معماریان و فرزام شکارى برگزار خواهد شد. این کنسرت روزهای 15 و 16 آذرماه ساعت 15 در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران