شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 52375 | |

جدیدترین فیلم محمدرضا گلزار پس از دو روز اکران در سینماها به فروش بیش از یک‌صد میلیون تومان رسید. به گزارش ایسنا «خشکسالی و دروغ» با بازی محمدرضا گلزار که چند سالی بود فیلمی بر پرده سینماها نداشت از هفتم مهر ماه اکران شده و طبق گفته مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم تاکنون در تهران ۸۰ میلیون تومان فروش داشته است.

وی با اشاره به اینکه در هفته‌ جدید احتمالا چند سالن دیگر در تهران به سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم اضافه می‌شود، ادامه داد: درحال حاضر «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده در ۲۲سالن تهران و ۱۰سالن شهرستان اکران می‌شود که جدا از فروش ۸۰ میلیونی در تهران در شهرستان‌ها هم ۳۰میلیون تومان فروخته است.

یکی دیگر از فیلم‌های تازه اکران ‌شده در سینماها «ربوده ‌شده» به کارگردانی بیژن میرباقری است که پس از حدود یک هفته نمایش در تهران ۳۸میلیون تومان فروخته است. طبق گفته‌ رحیم‌آبادی از دفتر پخش این فیلم «ربوده‌ شده» با بازی نیکی کریمی هنوز در شهرهای دیگر اکران نشده و در آینده سالن‌های سینمایی برای نمایش آن اختصاص داده خواهد شد.

«هیهات» دیگر فیلم جدیدی که به تازگی اکران آن آغاز شده و موضوعی اجتماعی مذهبی هم دارد در دو روز ابتدایی اکران خود یعنی هفتم و هشتم مهر ماه ۶ میلیون تومان فروخته است. این فیلم توسط حوزه هنری پخش می‌شود و طبق گفته غلامرضا فرجی در آینده در شهرهای دیگر هم اکران خواهد شد.

همچنین علی سرتیپی، مدیر دفتر پخش فیلمیران درباره میزان فروش فیلم‌های«لانتوری» و «فروشنده» به ایسنا گفت: با توجه به اینکه فیلم«فروشنده» در ماهواره، تلویزیون و سطح شهر تبلیغاتی نداشته به رقم فروش قابل توجه حدود ۱۰میلیارد تومان رسیده است. او افزود: «فروشنده» در کل حدود ۷۵سالن سینمایی را در اختیار دارد و در این مدتی که از نمایش آن گذشته ۹میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. وی همچنین فروش فیلم«لانتوری» را ۶ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان اعلام کرد. علاوه بر این دو فیلم «ناردون» هم یکی دیگر از فیلم‌های میلیاردی سینماهاست که طبق گفته حبیب اسماعیلی، مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان، فروش آن به مرز ۴میلیارد تومان رسیده است.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران