شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 49739 | |

سامانه کنسرت آنلاین کشور«حام» به قدردانی از افتخار غرورآفرین ایراندخت قهرمان «کیمیا علیزاده» کنسرت بزرگ خود را همزمان ورود کاروان المپیک و با همراهی هنرمندان محبوب و مورد علاقه کیمیای ایران برگزار می‌کند. آن‌ طور که روابط عمومی سامانه کنسرت آنلاین «حام» اعلام کرده است همزمان با بازگشت کاروان پرافتخار کشورمان سامانه کنسرت آنلاین کشور«حام» اجرای ویژه‌یی را به قدردانی از افتخارآفرینی و تاریخ‌سازی«کیمیا علیزاده» نخستین زن ایرانی برنده مدال المپیک برگزار خواهند کرد.

در این کنسرت که بهنوش بختیاری اجرای آن را برعهده خواهد داشت از هنرمندان مورد علاقه «کیمیا علیزاده» دعوت خواهد شد تا در تالار اندیشه و در حضور دیگر غیور زنان کاروان المپیک به اجرای برنامه بپردازند. این کنسرت ویژه مانند سایر اجراهای «حام» به شکل آنلاین برگزار خواهد شد و کاربران در سراسر ایران و جهان می‌توانند از طریقه سامانه کنسرت آنلاین کشور این اجرا را به صورت زنده تماشا کنند. با تمهیداتی که اندیشیده‌‌ شده، کاربران ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقل سرعت اینترنت می‌توانند این کنسرت را به صورت آنلاین ببینند.

ضمن اینکه با همکاری شرکت مخابرات ایران کاربران سامانه «حام» برای تماشا کنسرت آنلاین هزینه ترافیک اینترنت پرداخت نمی‌کنند. «حام» نخستین برگزار‌کننده کنسرت‌های آنلاین در ایران پیش از این اجراهایی با حضور علیرضا قربانی، حجت اشرف‌زاده، گروه دنگ ‌شو و سالار عقیلی برگزار کرده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات تکمیلی و تماشای کنسرت ویژه برای نخستین زن ایرانی برنده مدال المپیک می‌توانند به سایت

www. e-haam. ir مراجعه کنند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران