شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 27120 | |

در نشست خبری مربوط به بازی ستارگان ایران و ستارگان فوتبال جهان، از علاقه‌مندان فوتبال درخواست شد تا ورزشگاه آزادی را نارنجی‌پوش کنند. این نشست خبری دیروز (یک‌شنبه) برگزار شد تا آخرین خبرهای مربوط به بازی ستارگان ایران و ستارگان فوتبال جهان را که جمعه ششم شهریورماه در ورزشگاه آزادی و به نفع جامعه حمایت از بیماران ام‌اس ایران برگزار می‌شود، اعلام کند.

از آنجا که رنگ جامعه بیماران ام‌اس ایران نارنجی است، از شرکت‌کنندگان در این مراسم خواسته شده تا با لباس نارنجی یا پرچم‌هایی به این رنگ در مراسم شرکت کنند. از برنامه‌های این نشست رونمایی بلیت اول این مسابقه بود که به همت عالی و به نفع بیماران‌ ام‌اس، فروخته می‌شود. در ضمن یکی از 10بلیت اول این مسابقه که آنها هم قرار است به صورت همت عالی و به نفع بیماران ام‌اس ایران فروخته شوند، در همین مراسم به قیمت 5میلیون تومان از سوی دکتر جمالیان یکی از خیران حاضر در مراسم، خریده شد تا مبلغ آن به جامعه بیماران‌ ام‌اس اهدا شود.

این مسابقه جمعه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و نخستین گروه ستارگان شامل روبرتو کارلوس، فیگو و خواکین رومئو پنج‌شنبه ساعت یک بامداد وارد ایران می‌شوند. بقیه تیم بامداد جمعه به ایران می‌رسند تا بتوانند حدود ظهر کمی تمرین کنند و غروب به میدان بروند. در این مراسم گفته شد ویژه برنامه 90 پنج‌شنبه شب پخش زنده‌ مراسم استقبال از این ستارگان را از تلویزیون پوشش می‌دهد. قیمت بلیت این مسابقه که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، مثل روزهای معمولی و به قیمت مسابقات لیگ عرضه خواهند شد. تیم فوتبال ستارگان جهان سال‌هاست تشکیل شده و برنامه آنها چنین است که هر ماه به یک مناسبت، در یک کشور دنیا وارد زمین می‌شود تا به نفع آسیب‌دیدگان از یک رویداد، توپ بزند. حمایت از بیماران مبتلا به ابولا در آفریقا یکی از جدیدترین برنامه‌های آنها بود.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران