شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 60828 | |

همراه اول میزبان سرخابی‌ها

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، چهارشنبه شب طی مراسمی در هتل همای تهران سرخابی‌های پایتخت مهمان اسپانسر خود (همراه اول) بودند.

در این مراسم که وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و مدیران ارشد این اپراتور، علی اکبرطاهری و سیدرضا افتخاری مدیران عامل، کادر فنی و بازیکنان سرخابی، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌یی وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، مهرداد پهلوان‌زاده رییس فدراسیون شطرنج و تعدادی از پیشکسوتان آبی و قرمز و خبرنگاران حضور داشتند، سرخابی‌ها بر عزم خود بر انجام یک بازی جوانمردانه در دربی ۸۴ تاکید کردند. در مراسم مذکور مدیرعامل همراه اول خطاب به سرخابی‌ها گفت: خوشحالیم که پیش از دربی در خدمت شما عزیزان هستیم و این نشست صمیمی این پیام را به هواداران می‌دهد که بازیکنان استقلال و پرسپولیس دوست هم هستند و در کنار هم باعث موفقیت تیم ملی می‌شوند. وی اظهار داشت: بازی روز یک‌شنبه در هر حالت برنده دارد و باعث شادی تماشاگران می‌شود؛ چون هواداران بازی جوانمردانه را دوست دارند. صدوقی افزود: همراه اول به عنوان یک اپراتور ملی وظیفه خود می‌داند از باشگاه‌ها و فدراسیون‌های محبوب حمایت کند و با توجه به مشترکین چند ده میلیونی این اپراتور، در نخستین گام ایجاد باشگاه هواداری برای فدراسیون فوتبال در سال ۲۰۱۲، ارتباط خوبی بین هواداران تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: همراه اول علاوه بر فدراسیون فوتبال، حامی فدراسیون شطرنج و والیبال نیز است و در ٥ سال اخیر حدود ١٠ میلیون کاربر منحصر به فرد و 3.3 میلیون کاربر فعال از تیم‌های محبوب خود حمایت می‌کنند. صدوقی با بیان اینکه باشگاه‌های پرطرفدار می‌توانند از طریق سامانه‌های هواداری همراه اول استقلال مالی پیدا کنند، اظهار امیدواری کرد شهرآورد روز یک‌شنبه دوستانه و رقابت همراه با رفاقت باشد. در ادامه سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال با اشاره به کمک‌های همراه اول پیش از بازی با السد گفت: از صدوقی، مدیرعامل همراه اول تشکر می‌کنیم که در شرایط حساس به تیم استقلال کمک کردند و امیدواریم این حمایت‌ها تداوم داشته باشد. سپس علی‌اکبر طاهری، مدیرعامل پرسپولیس نیز طی سخنانی بیان داشت: از شرکت همراه اول و شخص صدوقی تشکر می‌کنم که قبل از دربی این نشست صمیمانه را برگزار کردند. اگر در این دو سال، تیم‌های پرسپولیس و استقلال توانستند پیشرفت کنند، به این علت است که دغدغه‌های مالی کمتری داشتند. در پایان مراسم از هواداران برتر تیم‌های استقلال و پرسپولیس که از طریق سامانه ۳۰۹۰ همراه اول از تیم‌های محبوب خود حمایت کرده بودند، تقدیر به عمل آمد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران