شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 59941 | |

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا برنامه گسترده‌یی در زمینه توسعه محصولات دارد که با اجرای این برنامه و ورود خودروهای جدید در چند سال آینده، کسب و کار شبکه تولید، فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا گسترش می‌یابد.

مهدی جمالی در جریان نشست نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در استان اصفهان با اشاره به همکاری شبکه نمایندگی‌ها در سراسر کشور اظهار کرد: امروز بخش مهمی از جریان تولید و اقتصاد کشور توسط صنعت خودروسازی به‌ویژه در گروه سایپا رقم می‌خورد که بیانگر اهمیت و ضرورت وجودی این صنعت است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: در زمینه فروش محصولات توانسته‌ایم تجربیات مهمی را در چند سال اخیر به دست آوریم و با اجرای روش‌های متنوع در فروش، نیاز بازار را در این بخش پاسخ دهیم.

وی تصریح کرد: در بخش خدمات پس از فروش نیز در حال ایجاد یک ساختار چابک و کارآمد هستیم تا کیفیت اقدامات در این حوزه نیز افزایش یابد.

جمالی شبکه نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش را پیشانی گروه سایپا عنوان کرد و گفت: زحمات و تلاش‌های صورت گرفته در بخش‌های تولید، مهندسی و کیفیت با کارآمدی شبکه نمایندگی‌ها اثربخش خواهد شد. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: قصد داریم انرژی تازه‌یی را در شبکه خدمات پس از فروش سایپا تزریق کنیم تا از این طریق به اهداف خود در جهت ارتقای سطح رضایت مشتریان دست یابیم.

وی با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی نمایندگی‌ها در بخش‌هایی همچون آموزش منابع انسانی، تامین قطعات و کنترل خدمت‌رسانی تاکید کرد: با آسیب‌شناسی از موانع و موضوعات مربوط به شبکه نمایندگی‌ها برای ایجاد سهولت و کیفیت در خدمات آنها تلاش می‌کنیم.

جمالی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به ضرورت برخورداری از نگرش خلق مشتری وفادار و دایمی تصریح کرد: ایجاد زنجیره‌یی از مشتریان وفادار و دایمی برای سایپا از اهمیت فوق‌العاده‌یی برخوردار است و مجموعه نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش در شکل دادن به این زنجیره نقش اساسی ایفا می‌کنند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین با اشاره به رونق صنعت خودروسازی در استان اصفهان با آغاز همکاری مشترک میان سایپا کاشان و سیتروئن یادآور شد: برای نخستین‌بار یک خودروساز معتبر جهانی سرمایه‌گذاری گسترده‌یی را در حوزه جغرافیایی استان اصفهان می‌کند که زمینه شکوفایی هرچه بیشتر این منطقه را فراهم خواهد کرد.

جمالی در خاتمه گفت: با انگیزه موجود در شبکه نمایندگی‌ها و بخش‌های مختلف گروه سایپا در چند سال آینده اهداف بزرگ این مجموعه محقق خواهد شد. گفتنی است در جریان برگزاری این نشست رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در اصفهان به همراه مدیر دفتر منطقه‌یی نمایندگی‌های استان، گزارشی از نحوه فعالیت و خدمات نمایندگان سایپا در اصفهان ارائه کردند. همچنین مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه این نشست از نمایندگان پیشکسوت گروه سایپا به جهت ارائه خدمات مستمر در طول چندین دهه قدردانی کرد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران