شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 59049 | |

معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: این شرکت موفق شد، سود هر سهم خود را از مبلغ ۱۳۹ریال به ۱۶۵ریال به میزان ۱۹درصد افزایش دهد.

امیرحسین نادری با بیان این مطلب افزود: شرکت فولاد مبارکه در ۹ماهه اول سال ۹۵ توانست ۴، ۴۱۴هزار تن انواع محصولات گرم و سرد و پوشش‌دار تولید کند که این مقدار معادل ۷۴درصد پیش‌بینی کل سال است. همچنین طی این مدت ۴۷۰۲هزار تن محصول به ارزش ۷۲، ۲۹۴، ۳۸۹میلیون ریال به فروش رسید که ۷۳درصد پیش‌بینی فروش سال ۹۵ را پوشش می‌دهد.

وی بیان کرد: طی ۹ماه نخست سال جاری پس از کسر تمامی هزینه‌ها شرکت به ۱۰، ۵۱۹، ۴۷۰میلیون ریال سود خالص دست یافت که این موضوع تحقق ۸۵ درصدی سود پیش‌بینی شده سال ۹۵ را نشان می‌دهد. معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان تصریح کرد: با توجه به عملکرد موفق شرکت در فروش محصولات و تحویل محصولات در ۹ماهه نخست که بیش از کل تحویل محصول در سال ۹۴ بوده، پیش‌بینی می‌شود در صورت ثبات قیمت‌ها، شرکت بتواند تا پایان سال به طور کامل مقدار برنامه ارائه شده را پوشش دهد. وی به طرح‌های توسعه شرکت اشاره و تصریح کرد: مبلغ سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه و پیش‌پرداخت‌های سرمایه‌یی تا پایان شهریور ماه سال جاری بیش از ۳۵۰۰میلیارد تومان بوده که با راه‌اندازی طرح‌های توسعه گروه فولاد مبارکه ازجمله ماشین ریخته‌گری شماره ۵ در راستای افزایش تولید و توازن زنجیره تولید گروه و بهره‌برداری از این طرح‌ها، ظرفیت‌های تولیدی و سودآوری شرکت افزوده خواهد شد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران