شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 58403 | |

کرمان| استاندار کرمان با اشاره به اینکه درآمد شهرداری کرمان نسبت به توسعه آن بسیار پایین است، گفت: با این درآمد کم نمی‌شود به طرح‌ها رویایی فکر کرد و باید به صورت مرحله‌یی جلو رفت. به گزارش تسنیم، علیرضا رزم‌حسینی دیروز در جلسه کارگروه زیربنایی و محیط‌زیست کرمان 1404 اظهار‌ داشت: شورای مشورتی کرمان 1404 و تشکیل کارگروه‌های زیرمجموعه آن یک نهاد مردمی است تا نظرات عموم و نخبگان استان را جمع‌آوری کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید با نظر همه طرح‌های عمرانی را پیش ببریم، گفت: این شورا یک نهاد مشورتی برای دولت است.

استاندار کرمان با بیان اینکه ثروت‌های کم‌نظیری در کرمان وجود دارد که نادیده گرفته شده‌اند، خاطر‌نشان کرد: کارهای خوبی در شهر کرمان در حال انجام است و برای پروژه‌های عمرانی در شهر و جابه‌جایی تاسیسات و زیرساخت‌های شهری از میدان آزادی 30 میلیارد تومان هزینه شده است. وی با اشاره به اینکه از آنجا که درآمد شهرداری کرمان بسیار پایین است، رویایی نمی‌شود به طرح‌ها فکر کرد، افزود: شهرداری با این درآمد پایین نمی‌تواند تمام بودجه خود را هزینه یک طرح کند.

رزم‌حسینی با بیان اینکه در طرح میدان مشتاق کرمان که به مرکز ناامنی در شهر تبدیل شده بود، بدنه‌سازی آن در فاز اول انجام شده است، تصریح کرد: براساس نظر اکثریت جلسه همه توافق دارند که فلکه نباشد و همان میدان باقی بماند و بحث ترافیکی آن مدنظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه این میدان نیاز به زیرگذر دارد، گفت: ما برای این کار آمادگی داریم اما برای شهرداری امکان آغاز یک پروژه دیگر نیست.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران