شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 41144 | |

برای نخستین‌بار می‌توانیم انتخاب کنیم

گروه بنگاه‌ها

از دیرباز رویای کنترل کردن محتوای تلویزیون در ذهن بینندگان بوده است و خوشبختانه امروزه نه تنها این رویا برای همگان محقق شده بلکه به یک نیاز بدل شده است. تلویزیون‌های اینترنتی آمده‌اند تا انتخاب و کنترل را به کاربر بسپارند. زمستان سال گذشته 5 شرکت مجوز IPTV را از سازمان صداوسیما دریافت کردند که در این میان شرکت باران‌تلکام با نام تجاری «آیو» سریع‌تر از بقیه محصول خود را عرضه کرد. «آیو» سرویس پخش فیلم، موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی است. با استفاده از «آیو» می‌توانید به محتوای دلخواه خود در هر زمان و هر مکان دسترسی داشته باشید.

هم‌اکنون اپلیکیشن «آیو» از طریق

Google Play و کافه بازار و سایر اپلیکیشن‌استورها در دسترس است و به‌زودی برنامه iOS «آیو» هم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. کاربران می‌توانند از طریق سایت aionet.ir در «آیو» ثبت‌نام کنند. با «آیو» دسترسی به آرشیو صداوسیما و تعداد زیادی فیلم و سریال و انیمیشن سرگرم‌کننده میسر شده و کافی است اراده کنید چه برنامه‌یی را چه زمانی ببینید. در واقع با «آیو» هیچ برنامه تلویزیونی را از دست نمی‌دهید. در آینده نزدیک سرویس‌های ارزش افزوده و دسترسی به محتوای آموزشی و سرگرمی و بازی‌های آنلاین نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این شرکت، کمپین اطلاع‌رسانی محصول خود را از 28 اسفند ماه 94 آغاز کرده و پیشنهادهای جذابی به کاربران اختصاص داده است. به عنوان مثال کاربران می‌توانند به صورت آزمایشی از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنند.

کاربرانی که ثبت‌نام می‌کنند در قرعه کشی روزانه یک تبلت سامسونگ، هر هفته یک گوشی S7 سامسونگ و در پایان کمپین نیز یک تلویزیون 60 اینچ سامسونگ شرکت داده خواهند شد.

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی این کمپین در آدرس aionet.ir/app یا به کانال رسمی «آیو» در تلگرام به آدرس telegram.me/aionet مراجعه کنید.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران