شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 38371 | |

البرز

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از بازداشت فردی خبر داد که با راه‌اندازی یک سایت به نام سهام عدالت اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کرد.

فردی که اقدام به راه‌اندازی سایت سهام عدالت برای کلاهبرداری از مردم کرده بود دستگیر شد؛ حاجی‌رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز درباره جزییات این اتفاق گفت: بر اساس رصد پلیس فتای استان البرز مطلع شدیم فردی اقدام به راه‌اندازی سایتی برای عرضه و فروش سهام عدالت به آدرس

www.sahamedalat.com کرده است.

وی اضافه کرد: صاحب این سایت که آن را شبیه سایت‌های دولتی طراحی کرده بود به مخاطبان و مراجعان سایت اعلام می‌کرده که برای عرضه و فروش یا دریافت اخبار سهام عدالت مبلغ 50هزار ریال به حساب وی واریز و کد کاربری دریافت کنند. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به اینکه 700 نفر اقدام به واریز وجه و پر کردن فرم در این سایت کرده بودند، توضیح داد: پس از شناسایی مدیریت سایت، با هماهنگی دادستانی و با استفاده از ترفندهای خاص، وی به کرج هدایت و بازداشت شد. وی با هشدار به مخاطبان سایت‌های عمومی، از مردم خواست بدون اطمینان از رسمی بودن سایت و اعلام آن از مراجع رسمی، اقدام به ارائه اطلاعات شخصی یا واریز وجه در فضای مجازی نکنند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران