شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 6376 | |

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به درخواست تعدادی از نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس جهت ممانعت از اکران 8 فیلم مربوط به فتنه گفت: قرار نیست هرکسی بیاید و تعیین تکلیف کند که کدام فیلم را نمایش دهیم یا ندهیم، زیرا ما براساس ضوابطی که داریم عمل خواهیم کرد.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم استقبال رسمی معاون اول رییس‌جمهور از نخست وزیر ارمنستان در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد سخنان رییس کمیسیون فرهنگی مجلس که خواستار ممانعت از اکران 8 فیلم سینمایی مربوط به فتنه شده است، چیست، به مهر گفت: لابد فتنه را ایشان معنی می‌کنند البته کمیسیون چیزی نگفته‌اند. ممکن است یکی از اعضای کمیسیون مطلبی را عنوان کرده باشد. وی افزود: ما با توجه به ضوابطی که داریم براساس تشخیص خودمان عمل می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: قرار نیست هرکسی بیاید و تعیین تکلیف کند که کدام فیلم را نمایش بدهیم یا ندهیم، زیرا ما خودمان توجه داریم که کدام فیلم به فتنه مربوط می‌شود که آن‌وقت جلویش را خواهیم گرفت و اگر هم مربوط به فتنه نباشد و ضوابط قانونی را رعایت کرده و منطبق بر ارزش‌ها باشد، اجازه اکران خواهیم داد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران