شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 5526 | |

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح:

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از بخشش اضافه خدمت سنواتی کلیه سربازان وظیفه و نیز اعطای کسر خدمت از سربازی به مشمولان دارای فرزند به مناسبت عید غدیر خبر داد.

سردار موسی کمالی به ایسنا گفت: به‌مناسبت عید سعید غدیرخم و به پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، اضافه خدمت سنواتی کلیه سربازان وظیفه در حال خدمت را بخشیدند. کمالی اضافه کرد: همچنین آن دسته از مشمولانی که تا 22 بهمن سال 93 دفترچه اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت کنند مشمول این عفو قرار خواهند گرفت و اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت‌شان بخشیده خواهد شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه بااشاره به مصوبه اعطای کسر خدمت به ازای همسر و فرزندان به مشمولان، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه مقررات، عطف به ماسبق نمی‌شود؛ اما به مناسبت عید سعید غدیر خم، سربازان در حال خدمت نیز مشمول این مصوبه قرار گرفته و براساس آن به‌ازای هر فرزند دو ماه کسر خدمت به آنها تعلق خواهد گرفت.

کمالی افزود: به‌عنوان مثال اگر فردی در حال انجام خدمت سربازی باشد باتوجه به اینکه طول مدت سربازی‌اش در حال حاضر 21 ماه است به‌ازای هر یک از فرزندانش دو ماه کسر خدمت خواهد گرفت.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: واجدین شرایط می‌توانند با مراجعه به یگان خدمتی خود نسبت به دریافت کسر خدمت خود اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه این خبر به‌منزله اعلام و ابلاغ است، اضافه کرد: از دیروز بیست و یکم مهر امسال و همزمان با عید سعید غدیرخم این مصوبه برای کلیه سازمان‌های نیروهای مسلح لازم‌الاجراست.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران