شماره امروز: ۵۴۷

| | |

الیاس حضرتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی رییس‌جمهوری برای تصدی مسوولیت سه وزارتخانه اظهار داشت: قرار شد دوشنبه آینده فراکسیون امید آنها را دعوت کند و برنامه‌های آنها را استماع کرده و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

وی تصریح کرد: نظر شخصی من درباره فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی جهت تصدی پست وزارت آموزش و پرورش و سیدرضا صالحی‌امیری برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار مثبت است اما درباره آقای سلطانی‌فر در حال فکر کردن هستم.

به گزارش ایرنا، نماینده تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود رییس‌جمهوری نباید افرادی را که قبلا رای اعتماد کسب نکرده‌اند، دوباره به مجلس معرفی می‌کرد، گفت: این سخنان زیاد مهم نیست اما متاسفانه رییس‌جمهوری از دایره کوچکی از اطراف خود، افراد را برای تصدی پست‌ها معرفی می‌کند. وی اظهار داشت: برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان ده‌ها فرد کارآزموده و باتجربه داریم که می‌توان آنها را برای تصدی این پست معرفی کرد و نباید فردی که خودش مسوولیت دارد و در آن پست ثتبیت شده است را برای تصدی پست دیگری معرفی کنیم. لازم به ذکر است صبح دیروز هیات رییسه مجلس نامه رییس‌جمهوری برای معرفی سه وزیر پیشنهادی جهت تصدی پست‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را اعلام وصول کرد. قرار است سه‌شنبه آینده جلسه رای اعتماد به این سه وزیر پیشنهادی برگزار شود.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران