اگر حسن عباسی عذرخواهی نکند به دادگاه احضار می‌شود

۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۰۰:۰۰:۰۰
| | |

امیر احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش در واکنش به اظهارات چندی پیش حسن عباسی اظهار کرد: او باید هر چه سریع‌تر از ارتش و مردم ایران عذرخواهی کند و در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد. به گزارش ایلنا، امیر پوردستان در جریان دیدار با جانبازان قطع‌نخاعی دفاع مقدس در مشهد در این زمینه خاطرنشان کرد: مدیریت حقوقی نیروی زمینی دادخواستی علیه حسن عباسی تهیه کرده و به زودی وی توسط دادگاه احضار خواهد شد تا پاسخگوی اظهارات خود باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: گفته‌های ایشان سخنان نسنجیده‌یی است که بدون شناخت و آگاهی از شرح وظایف سازمان‌ها و نیروها بیان شده است. مجموعه نیروی زمینی درخصوص پاسداری از مرزها، نیروهای انسانی را با چینش منظمی در لایه‌های مختلف در سرحدها مستقر کرده است. فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: برای ایجاد امنیت بیشتر، سامانه‌های به روز تصویری و نیز پهپادها به کار گرفته شده‌اند که با این وسیله تهدیدها در عمق خاک مقابل شناسایی شده و متناسب با تهدید، ظرفیت‌های دفاعی لازم در داخل ایجاد می‌شود و این امر باعث شده است مرزهای جمهوری اسلامی از امن‌ترین مرزهای منطقه باشد.

شایان ذکر است حسن عباسی در اظهاراتی درباره ارتش گفته است: «اگر کشور را آب ببرد ارتش اصلا صدایش درنمی‌آید و هیچ موضعی اتخاذ نمی‌کند.»

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران