شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 47424 | |

در شرایطی که برخی جریانات سیاسی یکسال مانده به موعد انتخابات دوازدهم ریاست‌جمهوری به استقبال انتخابات رفته اند؛ محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور می‌گوید: تاکنون گزارشی از تبلیغات زودهنگام داوطلبان احتمالی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری نداشته‌ایم. به گزارش ایرنا، مقیمی این مطلب را روز دوشنبه در حاشیه نشست معاونان استانداری‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران مطرح کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین درباره سمینار دو روزه معاونان استانداری سراسری کشور گفت: این سمینار در ارتباط با مسائل سیاسی، اجتماعی و امنیتی خواهد بود.

مقیمی افزود: در سال95 بحث اقتصاد مقاومتی و بحث‌های مرتبط با موضوعات اجتماعی و تکریم ارباب رجوع در اولویت کار قرار دارد و با توجه به اینکه سال آینده انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود، هماهنگی در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی ادامه داد: با توجه به نقشی که معاونان سیاسی در نظارت بر عملکرد فرمانداران و بخشداران دارند، در این همایش برای ما بسیار مهم است که بتوانیم در سال95 قدم‌های اساسی برای بحث اقتصاد مقاومتی و موضوعات اجتماعی ‌برداریم.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: در این سمینار دو روزه، عملکرد چهارماهه اول مطرح و مشکلات مورد بررسی قرار می‌گیرد تا برای ادامه سال تصمیمات لازم اتخاذ شود و فرمانداران و بخشداران بتوانند موضوعات اولویت‌دار را پیش ببرند. مقیمی افزود: همچنین در این سمینار درخصوص موضوعات تقسیمات کشوری که در برخی نقاط اختلاف‌نظرهایی وجود دارد، بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران