شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 39254 | |

رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین دقایق آغاز رای‌گیری:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین دقایق آغاز رای‌گیری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار۱۱۰ در حسینیه امام‌خمینی(ره)، آرای خود را به صندوق انداختند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سپس در سخنانی، انتخابات را هم وظیفه و هم حق ملت خواندند و افزودند: انتخابات، آری بزرگ و خیر و همیشه حائزاهمیت است و در برخی مقاطع نیز اهمیت بیشتری دارد و در معارف و دستورات اسلامی نیز بر پیشروی و سرعت عمل در کار خیر توصیه شده است.

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر سرعت عمل در انجام این وظیفه و احقاق حق، خاطرنشان کردند: همان‌طور که قبلا گفته‌ایم همه مردم ایران، هر کس که ایران را و جمهوری اسلامی را و شکوه، عزت و عظمت ملی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

ایشان همچنین مردم را به حضور در انتخابات با نیت خیر و با قصد ایجاد اعتبار فزاینده برای کشور و استقلال کامل کشور و پاسخ به عزت ملی فراخواندند و گفتند: نتیجه حضور در انتخابات، عزت و استقلال ملی است و ما دشمنانی داریم که چشم طمع دوخته‌اند و انتخابات باید به‌گونه‌یی باشد که دشمن را مأیوس و ناامید کند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: مردم دقت کنند و با بصیرت و چشم باز رای دهند و این کار ازجمله حسناتی است که علاوه بر اجر کوتاه‌مدت و بلندمدت دنیوی، اجر اخروی نیز به‌همراه دارد. رهبر معظم انقلاب اظهار امیدواری کردند که ملت ایران در این انتخابات نیز همچون انتخابات گذشته توقیق حضور پیدا کنند و مایه پیشرفت و عزت کشور شوند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران