شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 11099 | |

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد خبر داد

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با اشاره به اخطارهای متعدد به هواپیماهای شناسایی نیروهای فرامنطقه‌یی در طول دو روز گذشته، گفت: تمامی تحرکات دشمن در خارج از مرزها را رصد می‌کنیم و در صورت نیاز پاسخ لازم را می‌دهیم.

به گزارش فارس، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با حضور در منطقه رزمایش مشترک محمد رسول‌الله ضمن بازدید از یگان‌های قرارگاه پدافند هوایی در منطقه رزمایش، گفت: برگزاری 6 رزمایش بزرگ در طول 6سال از بدو تاسیس قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) نشان از توانمندی و اقتدار این قرارگاه دارد.

وی با اشاره به اخطارهای متعدد در طول دو روز گذشته به هواپیماهای شناسایی نیروهای فرامنطقه‌یی، گفت: با بهره‌گیری از رادارهای بومی که توسط دانشمندان جوان و متخصصین قرارگاه پدافند هوایی ساخته شده است به خوبی می‌توانیم تمامی تحرکات دشمن در خارج از مرزها را رصد کنیم و در صورت نیاز پاسخ لازم را بدهیم.

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) تصریح کرد: اخطار به هواپیماهای رادار گریز U2 خود موید این مطلب است که این نوع هواپیما به‌راحتی در دید رادارهای ما قرار می‌گیرد و کشف می‌شود.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران