شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 41562 | |

نخستین جلسه شورای اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با حضور روسای ادارات حوزه‌ها و شهرستان‌ها، مدیرکل و مسوولان دیوان محاسبات برای تبادل نظر در خصوص اجرای قوانین و برنامه‌های مرتبط با مسائل مالی و اداری برگزار شد.

در این جلسه مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به وضعیت مالی و اداری سال94 و تلاش جهت بهبود وضعیت کلی در ورزش و جوانان استان تهران گفت: یکی از مواردی که باید در جهت افزایش اطلاعات مدیران حوزه‌ها و شهرستان‌ها صورت پذیرد، برگزاری جلسات تعاملی و هماهنگی بین مدیران و مسوولان ذیربط است. این جلسه با هدف ایجاد سلامت کار، مرور قوانین کلی و تعامل مدیران با دیوان محاسبات می‌تواند در اجرای برنامه‌های سال 95 اثرگذار باشد.

وی از روسای حوزه‌ها و شهرستان‌های اداره کل به خاطر عملکرد سال 94 تقدیر کرد و گفت: انتظار کلی از ورزش و جوانان استان تهران، یکه تازی در کشور است و باید در جهت به دست آوردن جایگاه برتر و اولی در همه ابعاد تلاش ویژه‌یی را داشته باشیم و تکرار شکست‌ سال‌های گذشته در این اداره کل باید پایان پذیرد.

گرشاسبی از پس گرفتن 400 میلیارد تومان املاک اداره کل که به ناحق در سال‌های گذشته توسط برخی تصرف شده بود، خبر داد و افزود: اولویت کارها باید فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب برای توسعه بخش قهرمانی باشد که در این راستا با همکاری خوب همه پرسنل و روسای حوزه‌ها و شهرستان توانستیم ضمن پس گرفتن زمین‌ها و اماکن ورزشی متعلق به اداره کل به ارزش 400 میلیارد تومان به نفع دولت و مردم پایتخت، باید در جهت پس گرفتن 300 میلیارد املاک باقیمانده نیز تلاش کنیم تا در نخستین فرصت حق اداره کل استیفا گردد.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران