شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 58541 | |

دیجیتال‌ترندز| یک شرکت هلندی که در زمینه ارائه خدمات امنیت بی‌سیم و هوشمندسازی خانه‌ها فعال است ابزار هوشمند تازه‌یی برای کنترل منازل در نمایشگاه سی‌آی‌اس ۲۰۱۷ عرضه کرده است.

این ابزار یک جعبه کوچک با نمایشگر لمسی ال‌سی‌دی ۷ اینچی است که هم تماشای دوربین‌های امنیتی موجود در منزل را ممکن می‌کند و هم جمع‌آوری داده از حسگرهای مختلف موجود در منزل را تسهیل می‌کند.

این ابزار با دو فناوری بی‌سیم وای‌فای و Z-Wave سازگاری دارد و با استفاده از آن به راحتی می‌توان قفل‌های مختلف منزل را از راه دور باز و بسته کرد. مشاهده بخش‌های مختلف منزل، مدیریت ترموستات، چراغ‌های برق، قفل‌ها، زنگ‌های در و... از جمله دیگر امکانات این محصول است.

امکان نصب سیم‌کارت‌های نسل سوم یا چهارم هم روی این دستگاه وجود دارد. کاربران با نصب کارت حافظه می‌توانند داده‌های ضبط شده را روی سرورهای کلود یا روی خود دستگاه ذخیره کنند. این دستگاه با بلندگوی هوشمند آمازون اکو، ترموستات هوشمند و قفل‌های در هوشمند Z-Wave سازگاری دارد.

این دستگاه مجهز به سیستم عاملی موسوم به Smanos است که البته با اندروید سازگار است و لذا می‌توان برنامه‌های اندرویدی را به آن اضافه کرد تا بتوان خانه را از راه دور نیز کنترل کرد.

این دستگاه در صورت نزدیک شدن زمان اتمام باتری با صدای سوت هشدار می‌دهد و البته دارای حسگرهای دما و سطح رطوبت نیز هست تا در این زمینه نیز به کاربران اطلاع‌رسانی کند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران