شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 49697 | |

ازجمله‌ قابلیت‌های کاربردی سیستم عامل اندروید Google Now است. اطلاعات ارائه ‌شده نشان از این دارد که گوگل در نظر دارد تا دسترسی به این سیستم را از طریق مرورگر کروم امکان‌پذیر کند.

گوگل همواره تغییراتی را در نحوه نمایش محتوای تب جدید در مرورگر کروم اعمال می‌کند حتی در تنظیمات کروم نیز می‌توان تغییراتی در مورد المان‌های نمایش داده شده در New tab Page ایجاد کرد. حال به نظر می‌رسد، گوگل ناو از طریق New Tap Page در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته این امکان هم‌اکنون از طریق نسخه Chrome Dev در اختیار کاربران قرار دارد. دسترسی به گوگل ناو از طریق نسخه بتای این مرورگر نیز در دسترس است با این تفاوت که قابلیت مورد نظر در نسخه بتا چندان پایدار نیست.

براساس اطلاعات ارائه شده، شماری از کاربران این ویژگی را به صورت پیش فرض در زمان باز کردن تب جدید Chrome Dev مشاهده می‌کنند، حال آنکه این ویژگی برای شمار دیگری باید از طریق منوی تنظیمات فعال شود. در صفحه جدید بخشی وجود دارد که در صورت اسکرول کردن به سمت پایین می‌توان پس از آخرین بوکمارک‌ها لینک‌های خبری پیشنهادی را مشاهده کرد. امکانات جدید اضافه شده را می‌توان تلاش جدید گوگل برای اضافه کردن گوگل ناو به مرورگر کروم خواند.

در صورتی که پس از دریافت مرورگر Chrome Dev نمی‌توانید ترکیب جدید را در زمان باز کردن تب جدید مشاهده کنید، پس باید به بخش تنظیمات رفته و گزینه Show content snippets on the New Tab Page مشاهده کنید.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران