شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 30166 | |

زنگنه در نامه‌ای به رییس مجلس نوشت

شانا وزیر نفت درنامه‌یی به رییس مجلس نوشت: گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور بدون حمایت نمایندگان مجلس و کمیسیون‌های تخصصی قابل تحقق نبود.

بیژن زنگنه در نامه‌یی خطاب به علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی قدردانی ٢٢٠ نماینده مجلس را برای گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور سبب دلگرمی کارکنان صنعت نفت دانست و گفت: گازرسانی به شهرها و روستاها بدون حمایت نمایندگان مجلس محقق نمی‌شد. متن کامل نامه بیژن زنگنه، وزیر نفت خطاب به علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در پی می‌آید. احتراما، نامه تقدیر و حمایت ٢٢٠نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از طرح توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور موجب دلگرمی مدیران و همکاران وزارت نفت شد. ضمن سپاس از توجهات نمایندگان محترم به امر خطیر گازرسانی و فعالیت‌های وزارت نفت به عنوان پیشران توسعه کشور بر خود لازم می‌دانم ضمن سپاس از توجه نمایندگان محترم تاکید کنم که این امر خطیر محقق نمی‌شد مگر با اقدام قاطع نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی مربوطه مجلس محترم شورای اسلامی که با تصویب تبصره ٢ بند ق لایحه بودجه ١٣٩٣و ماده ١٢ قانون رفع موانع تولید، ظرفیت عملی لازم را برای اجرای این اقدام ملی آماده کردند.

بر خود لازم می‌دانم مراتب سپاس خود و مجموعه همکاران را در وزارت نفت از این توجه و همراهی ابراز دارم. بی‌شک مجموعه زحمتکشان صنعت نفت با همکاری عزیزان نماینده است که می‌توانند در خدمت به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شهیدپرور ایران کامیاب باشند. امید که تداوم این همکاری و همراهی راه را در تداوم این مسیر هموار کند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران