شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 6453 | |شاتا وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رشد ۱۰درصدی صنعت و معدن کشور طی سه ماهه اول سال و رشد مثبت تولیدات کالاهای منتخب طبق آمار بانک مرکزی حاکی از این است که رکود را پشت سر گذاشته‌ایم ولی هنوز با رونق اقتصادی فاصله داریم. محمد‌رضا نعمت‌زاده در جمع بازنشستگان وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهارکرد: بسیار علاقه‌مندم که از ایجاد سازمان‌های غیردولتی اجتماعی، آموزشی و فرهنگی و... توسط بازنشستگان حمایت کنم و شما بازنشستگان عزیز نباید با برون‌رفت از کارهای رسمی از کار منفک شوید بلکه باید جوان‌های بیشتری جایگزین شما شوند و از تجربیات شما در پیشبرد امورجامعه استفاده شود.

نعمت‌زاده در این نشست که به مناسبت 25ذی‌الحجه روز تکریم خانواده و بازنشستگان برگزار شد، اضافه کرد: نسل جوان به کار مولد نیاز دارد و صنعت و معدن و تجارت هم که حدود یک ثلث اقتصاد ملی را تشکیل می‌دهد حکم پیشران را در تحولات رونق دارد و امیدواریم با کمک صنعتگران، معدنکاران و صادر‌کنندگان و تجار بتوانیم حرکت‌های بیشتری در جهت رونق اقتصادی ایجاد کنیم.

نعمت‌زاده اظهارکرد: شما بازنشستگان و تجربیات شما قطعا چه در بخش‌های فنی ، کارشناسی، اداری، مالی و اجرایی و چه اجرای پروژه‌ها می‌تواند موثر واقع شود. وی ادامه داد: جوانان به مربی نیاز دارند و شما می‌توانید مربیان خوبی برای نسل آینده باشید. در این مراسم همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: این نشست آغاز یک حرکت نو برای ارتباط بیشتر بازنشستگان با مجموعه وزارتخانه است. علی یزدانی با بیان اینکه بانک اطلاعاتی منسجمی از بازنشستگان این وزارتخانه نداریم، افزود: بر اساس آمار موجود بیش از 3500 بازنشسته داریم که 1500 نفر عضو کانون بازنشستگان این وزارتخانه هستند.

وی برگزاری این مراسم را بنابر تاکید وزیر عنوان کرد و افزود: طی 17سال گذشته چنین حرکت جمعی شکل نگرفته بود و ان‌شاءالله تداوم یابد.

در ادامه مراسم رییس کانون بازنشستگان وزارت بازرگانی سابق با اشاره به سابقه شکل‌گیری این کانون افزود: تاسیس کانون بازنشستگان موضوعی شعاری نیست بلکه از ضروریات و واجبات است.

در این نشست صمیمانه بازنشستگان وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بر استفاده از اطلاعات و بهره‌گیری از تجارب یکدیگر تاکید کردند.

مشاهده صفحات روزنامه

ارسال نظر

نظر کاربران