شماره امروز: ۵۴۷

| | |

به منظور قدردانی از مهمان نوازی ساکنان شهرهای مرزی از زائران امام حسین(ع)، یک گیکابایت اینترنت هدیه 7 روزه از سوی همراه اول برای آنها فعال شد.

بسته اینترنت رایگان، هدیه  همراه اول به ساکنان شهرهای مرزی

به منظور قدردانی از مهمان نوازی ساکنان شهرهای مرزی از زائران امام حسین(ع)، یک گیکابایت اینترنت هدیه 7 روزه از سوی همراه اول برای آنها فعال شد. به گزارش اداره کل ارتباطات سیار ایران، امروز شنبه 19 شهریور 1401، همراه اول به پاس قدردانی از مهمان‌نوازی ساکنان شهرهای مهران، خسروی و روستاهای اطراف در دو استان کرمانشاه و ایلام از زائران حسینی اربعین امسال، یک بسته اینترنت یک گیگابایتی 7 روزه به آنها هدیه کرد. همراه اول به‌مناسبت فرارسیدن ایام عزیمت ایرانیان به عراق جهت شرکت در راهپیمایی اربعین، بسته‌های تخفیف‌دار و ظرفیت‌های ویژه زیرساختی تدارک دیده و تیم‌های عملیاتی خود را در نقاط پنجگانه مرزی مستقر کرده است. شرکت ارتباطات سیار ایران همچنین با تعریف و طراحی «دو بسته رومینگ ویژه اربعین»، سطح میزبانی خود از مشترکان حاضر در این رویداد بزرگ را بالاتر برده است؛ به صورتی که مشترکان به اندازه مصرف خود می‌توانند یکی از دو بسته 7 روزه «نامحدود» یا «اقتصادی زائر» را از طریق «ستاره 1 ستاره 40 مربع» انتخاب کنند. بسته ویژه «دیتای نامحدود» شامل اینترنت نامحدود با سیاست مصرف منصفانه به همراه 250 پیامک هدیه و 25 دقیقه مکالمه هدیه با قیمت 350 هزار تومان ارایه شده است؛ بسته «اقتصادی زائر» نیز با 150مگابایت دیتای رومینگ عراق به همراه 50 پیامک هدیه و 10 دقیقه مکالمه هدیه به قیمت 100 هزار تومان عرضه شده که امکان خرید و هدیه به مشترک حاضر در عراق حتی از ایران نیز فراهم شده است. تمامی زائران می‌توانند تا 30 شهریور 1401 از قیمت‌های تخفیفی و بسته‌های مقرون به صرفه در خاک عراق بهره مند شوند. استقرار تیم‌های فنی و عملیات شبکه اپراتور اول تلفن همراه در شهرهای نزدیک به پایانه‌های مرزی تا اتمام سفرهای اربعینی، از جمله دیگر مواردی است که زمینه پایش و رصد کیفیت شبکه به صورت 7 در 24 را به صورت خاص در این مناطق در قالب داشبوردهای ویژه پایش مناطق مرزی در مرکز عملیات شبکه و کنترل کیفیت سرویس به وجود آورده است. همراه اول جهت ارایه خدمات بهتر به زائران در گذرگاه‌های چذابه، شلمچه، مهران و خسروی با برپایی موکب و نیز به صورت سیار به ارایه انواع خدمات مورد نیاز مشترکان پرداخته است. همچنین این اپراتور در حال آماده‌سازی تجهیزات جهت ارایه اینترنت به صورت وای فای در موکب‌های مذکور است.

راه‌اندازی سرویس ویژه اربعین سید و سالار شهیدان(ع) در آیگپ

به گزارش روابط عمومی آیگپ، این سوپر اپلیکیشن به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین پیامرسان‌های ایرانی و در پی استقبال کاربران از «حسینیه مجازی آیگپ» در ایام شهادت امام حسین(ع) بر آن شد که تا اربعین سید و سالار شهیدان(ع) نیز همراه با سوگواران ابا عبدالله(ع) باشد. سرویس ویژه اربعین در آیگپ شامل قسمت‎های مختلف زیر است: 

٭  خدمات ویژه اربعین شامل ثبت موقعیت مکانی، اطلاع از موقعیت دیگران، ارسال پیام، تهیه شارژ و پرداخت قبض

٭ رادیو 24 ساعته اربعین

٭ زیارت مجازی

٭ زیارت‌نامه عاشورا و اربعین

خدمات ویژه اربعین- آیگپ، امسال هم همچون سال‌های گذشته این افتخار را دارد که با بخش‌های مختلفی در سرویس خدمات ویژه اربعین همراه با رهروان بارگاه امام حسین(ع) باشد این خدمات شامل ثبت موقعیت، اطلاع از سایر زائران، ارسال پیام و تهیه شارژ و پرداخت قبض است. در خدمات ویژه اربعینِ آیگپ، کاربران بدون نیاز به اینترنت می‌توانند موقعیت مکانی خود را ثبت کنند، از موقعیت سایرزائران اطلاع پیدا کنند، با کلیک بر روی نشان ارسال پیام، متن ارسال کنند، در صورت نیاز، شارژ تهیه کنند و قبض‌های خود را بپردازند و موقعیت مکانی موکب‌ها را نیزشناسایی کنند.

 رادیو اربعین- از طریق رادیو اربعین عزاداران حسینی می‌توانند در جریان لحظه‌ای اخبار و اطلاعات برنامه‌ها، حوادث و سایر مواردی که نیاز به اطلاع‌رسانی دارد، قرار بگیرند. پخش زنده اخبار، پخش زنده تصویری، رادیو نما و بخش خبرهای مکتوب قسمت‌های مختلف در رادیو اربعین است.

 زیارت مجازی- کاربران آیگپ به راحتی و تنها با یک کلیک می‌توانند خود را در حرم امام حسین(ع) ببینند و به صورت مجازی به کربلا سفر کنند و با گوشی تلفن همراه خود و با ورود به تایل این قسمت در سرویس اربعین، بر گرد حرم امام حسین(ع) طواف کنند و بارگاه حسینی را از نزدیک زیارت کنند. حس و حال زائران به هنگام استفاده از سرویس «زیارت مجازی» آیگپ به دلیل شرایط سه بعدی تصاویر، بسیار نزدیک به زیارت واقعی خواهد بود و عاشقان حسین(ع) خود را در بارگاه ملکوتی امام سوم شیعیان(ع) حس خواهند کرد.

زیارت عاشورا و زیارت اربعین- در نشان‌های زیارت عاشورا و زیارت اربعین در آیگپ، بدون نیاز به جست‌وجو در فضای مجازی، متن پر فیض زیارت عاشورا و زیارت اربعین در اختیار کاربران خواهد بود و عزاداران در هر ساعت از شبانه روز و در هر موقعیتی که باشند، می‌توانند هر دو زیارت نامه را زمزمه کنند.

همراه با زائرین- آیگپ امسال در سرویس ویژه اربعین، این امکان را برای مشتاقان به زیارت بارگاه امام حسین(ع) فراهم کرده است، که از طریق این اپلیکیشن شاهد پخش زنده لحظه به لحظه حرم امام حسین(ع) و زیارت عاشقان اباعبدالله و همچینین پیاده روی اربعین باشند. در این قسمت کاربران آیگپ می‌توانند در مسیر نجف تا کربلا و حرم مطهر امام حسین(ع) همراه با زائرین باشند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران