شماره امروز: ۵۴۷

| | |

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با کسب هشت مدال رنگارنگ قهرمان جهان شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران،

قهرمانی فرنگی‌کاران جوان ایران در رقابت‌های جهانی  با حمایت همراه اول

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با کسب هشت مدال رنگارنگ قهرمان جهان شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی جوانان در شهر صوفیه بلغارستان یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ به پایان رسید و تیم ایران با کسب چهار مدال طلا، دو مدال نقره و دو مدال برنز قهرمان شد. برای تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان، علیرضا مهمدی در وزن ۸۲ کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن ۶۰ کیلوگرم، ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم و علی عابدی در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. ابوالفضل چوبانی در وزن ۸۷ کیلوگرم و فردین هدایتی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند و امیر عبدی در وزن ۷۲ کیلوگرم و سیددانیال سهرابی در وزن ۶۷ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند. در رده‌بندی تیمی، ایران با ۱۷۴ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم‌های آذربایجان و اوکراین به ترتیب دوم و سوم شدند. همراه اول به عنوان حامی رسمی تیم‌های ملی کشتی کشورمان، این موفقیت را به تمامی ایرانیان و ملی‌پوشان تبریک گفته است.

اولین دمودی شتاب‌دهنده شیراز برگزار شد

شتاب‌دهنده هاب شیراز اولین رویداد دمودی خود را در تاریخ ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱ با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از سرمایه‌گذاران و فعالان اکوسیستم استارتاپی به صورت حضوری و مجازی در محل سالن کنفرانس ساختمان ستاره ونک همراه اول و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی شتاب‌دهنده هاب شیراز، اولین رویداد دموی دی این شتاب‌دهنده روز چهارشنبه مورخ ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱ در محل سالن کنفرانس ساختمان ستاره ونک همراه اول برگزار گردید. در این رویداد ۷ تیم‌ موفق شتاب‌دهنده هاب شیراز که در پنج زمینه سلامت دیجیتال، تجارت الکترونیکی، آموزش مجازی، بازی و رسانه و شهر هوشمند آموزش دیده و موفق به انجام فعالیت تجاری شده‌اند، به ارایه دستاورد‌های خود پرداختند. رویداد دمو دی همزمان به صورت حضوری و مجازی از ساعت ۱۵ الی ۱۹ در دو بخش «ارایه تیم‌ها» و «پنل» با سخرانی جناب آقای علی نیک محمدی مدیرعامل شتاب‌دهنده هاب شیراز آغاز و در ادامه تیم‌ها فرصت ارایه ۱۵ دقیقه‌ای مقابل سرمایه‌گذاران را کسب کردند.


 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران