شماره امروز: ۵۴۷

| | |

آیگپ در پی ارایه گام نخست نسل سوم این اپلیکیشن به بازار اندروید، از شعار جدید خود نیز رونمایی کرد. به گزارش روابط عمومی آیگپ،

ارایه گام نخست نسل سوم آیگپ و رونمایی از شعار جدید

آیگپ در پی ارایه گام نخست نسل سوم این اپلیکیشن به بازار اندروید، از شعار جدید خود نیز رونمایی کرد. به گزارش روابط عمومی آیگپ، این اپلیکیشن به دنبال رونمایی از نخستین گام در حوزه هوش مصنوعی و ارایه نسخه 3.0.0 به بازار اندروید، سرویس شعاری خود را به «آیگپ، در ارتباط بمانید...» تغییر داد. این تغییر با شعار جدید «آیگپ، در ارتباط بمانید...» به آیگپ کمک می‌کند تا با کلامی شیواتر پیام خود مبنی بر اهدافش از ارایه سرویس‌هایی هوشمندانه و تغییراتی ارزشمند در مسیر توسعه را به مخاطب خود منتقل کرده و به رشد نشان خود نیز کمک کند. علی محمد کردنایج، مدیر ارتباطات آیگپ در این خصوص اظهار داشت: تبدیل شدن به سوپر اپلیکیشنی در حد رقابت با سایر پیامرسان‌های مطرح دنیا و ارایه سرویس‌هایی کاربردی به مخاطبان ایرانی از اهداف همیشگی آیگپ بوده و هست و توسعه گام به گام و بهبود و ارتقاء این پیام رسان در سال‌های گذشته، خود موید این مطلب است. وی در ادامه گفت: آیگپ در همین راستا طی سال‌های گذشته روز به روز تغییرات زیادی را در نسخه‌های مختلف خود به وجود آورده و سرویس‌های جدیدی را در جهت چشم‌اندازهای خود راه‌اندازی کرده است و امروز با گام نهادن در مسیر هوشمند شدن و رونمایی از نسل سوم خود، «آیگپ، همراه هر روز من» را با شعار جدید «آیگپ، در ارتباط بمانید...» جایگزین کرده است. می‌گویند: هرجا قرار است کار مهمی انجام شود، یک شعار خلق می‌شود! آیگپ با تغییر شعار خود نشان داده است که قرار است باز هم کارهای مهمی انجام دهد و همچون گذشته در مسیر توسعه و بهبود گام بردارد.

معرفی بسته‌های اینترنت  و مکالمه پرتخفیف همراه اول ویژه دهه کرامت

همراه اول با آغاز دهه کرامت، بسته‌های ویژه ترکیبی و اینترنت را برای تمامی مشترکان دایمی و اعتباری خود تدارک دیده است.  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، از امروز ۱۱ تا ۲۱ خردادماه مصادف با میلاد امام رضا(ع)، بسته‌های ویژه ترکیبی شامل مکالمه و اینترنت و همچنین بسته‌های ویژه اینترنت را برای تمامی مشترکان خود در نظر گرفته است.  طراحی این بسته‌های ویژه با در نظر گرفتن عمده نیاز مشترکان دایمی و اعتباری صورت گرفته است که با درخواست متقاضیان به شکل تصادفی به آنها تخصیص می‌یابد. برخی از بسته‌های در نظر گرفته شده شامل «اینترنت 1.5 گیگابایت 7 روزه با 700 مگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت 2.5 گیگابایت 7 روزه با 1.1 گیگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت 1 گیگابایت یک روزه با 500 مگابایت اینترنت هدیه»، «یک گیگابایت اینترنت و 60 دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» و... است که به صورت تصادفی به مشترکان اختصاص می‌یابد. تمامی مشترکان دایمی و اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری «ستاره 100 ستاره 67 مربع» نسبت به خریداری این بسته‌های با قیمت ویژه اقدام کنند و همچنین در صورت اتمام حجم یا زمان بسته‌ها، مشترکان می‌توانند در بازه زمانی اجرای این طرح، نسبت به انتخاب و خریداری در دفعات بعدی نیز اقدام کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران