شماره امروز: ۵۴۷

| | |

چهلمین جشنواره فیلم فجر دیشب پس از ۱۲ روز، سرانجام با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف و اهدای سیمرغ‌ بلورین به برترین‌ها به‌کار خود پایان داد.

تقدیر همراه اول از برگزیدگان جشنواره فیلم فجر 

چهلمین جشنواره فیلم فجر دیشب پس از ۱۲ روز، سرانجام با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف و اهدای سیمرغ‌ بلورین به برترین‌ها به‌کار خود پایان داد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، چهلمین جشنواره فیلم فجر که از 12 بهمن ماه با حمایت رسمی همراه اول شروع شده بود، شامگاه 22 بهمن ماه در قالب برگزاری مراسم اختتامیه‌ای با حضور هنرمندان، مدیران سینمایی، نمایندگان رسانه‌های خبری و همچنین حضور افتخاری برخی چهره‌های فرهنگی و سیاسی در مرکز همایش‌های برج میلاد، به کار خود پایان داد. اختتامیه جشنواره فیلم فجر با معرفی فیلم «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر به عنوان بهترین فیلم، رضا میرکریمی به عنوان بهترین کارگردان برای فیلم «نگهبان شب»، اهدای جایزه ویژه هیات داوران به فیلم «برف آخر» و همچنین اهدای سیمرغ‌های بلورین به امین حیایی و طناز طباطبایی به ترتیب به عنوان بهترین نقش‌های اول مرد و زن همراه بود. نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور در این دوره از برگزاری جشنواره فیلم فجر با شعار «همراه اول حامی فرهنگ و هنر ایران زمین» و به صورت انحصاری به حمایت از آن که در واقع مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی-هنری کشور است، پرداخت. در جریان حمایت از جشنواره فیلم فجر، پخش زنده نشست‌های فرهنگی و فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر در بستر شبکه‌های اینترنتی «روبیکا»، «ذره بین» و «آیگپ» به عنوان پلتفرم‌های دیجیتال اپراتور اول تلفن همراه کشور صورت گرفت و رسما این سکوها، پوشش رسانه‌ای جشنواره چهلم فیلم فجر را نیز عهده‌دار شدند تا علاقه‌مندان بتوانند از این طریق، خبرهای جشنواره فیلم فجر را دنبال کنند.

ورود مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و پارک دانشگاه شریف به سطح جدیدی از همکاری‌ها

تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با هدف ارتباط هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه، صبح امروز منعقد شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین تفاهم همکاری بین مرکز تحقیق و توسعه شرکت ارتباطات سیار ایران و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف صبح امروز با حضور روسای دو مجموعه در مرکز نوآوری همراه اول (MCI Lab) برگزار شد. این تفاهم‌نامه با توجه به اهمیت ارتباط هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه و در راستای رفع نیازهای فناورانه همراه اول، جهت‌دهی فعالیت‌ مجموعه‌های پژوهشی و فناوری دانشگاه به رفع نیازهای اساسی صنعت و بهره مندی از توان تخصصی دانشگاه صنعتی شریف منعقد شده است. در راستای پیاده‌سازی اقدامات نوآورانه و فناورانه مرتبط با این تفاهم نامه، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف متعهد به فراهم‌سازی شرایط لازم برای جذب استعدادها، کارآموزان و تیم‌های مستعد در مرکز نوآوری و مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه شده است. همکاری با مرکز نوآوری در زمینه فعال کردن میزهای تخصصی فناوری نظیر راهکارهای دیجیتال، هوشمندسازی و شبکه‌های نوین از جمله بخش‌های دیگر این تفاهم نامه است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران