شماره امروز: ۵۴۷

| | |

شیراز-ایرنا|مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: سایت جدید همراه اول در تخت جمشید به منظور ایجاد پوشش بهینه اینترنت

سایت جدید تلفن همراه  در تخت‌جمشید راه‌اندازی شد

شیراز-ایرنا|مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: سایت جدید همراه اول در تخت جمشید به منظور ایجاد پوشش بهینه اینترنت پرسرعت برای استفاده گردشگران در این مجموعه تاریخی، گردشگری راه‌اندازی شد. روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، چهارشنبه در مطلب ارسالی از قول مهرداد سهرابی افزود:

 تخت جمشید یک مقصد گردشگری منحصر به فرد در کشور است و این مکان نیازمند خدمات مطلوب و به روز ارتباطی است تا شرایط مناسب‌تری برای گردشگران فراهم باشد و امروز با بهره‌برداری از سایت جدید تلفن همراه دغدغه بازدیدکنندگان برای برقراری تماس‌های تصویری و دسترسی به اینترنت پرسرعت سیار در این مجموعه تاریخی رفع شد. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس ادامه داد: برای راه‌اندازی این سایت مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات توسعه‌ای اپراتور اول هزینه شده است و راه‌اندازی این سایت علاوه بر تقویت ارتباطات در این مجموعه، نیاز ارتباطی گردشگران در روزهای تعطیل به ویژه ایام نوروز را که به علت افزایش ترافیک شبکه گاه موجب اختلالاتی در ارتباطات می‌شد برطرف خواهد کرد.  یادمان تاریخی تخت جمشید که متعلق به دوره هخامنشیان است یکی از آثار ثبت شده استان فارس در فهرست آثار جهانی است که در سال ۱۹۷۹ میلادی با شماره ۱۱۴ در سازمان جهانی علمی، فرهنگی ملل متحد (یونسکو) ثبت شد. سلسله هخامنشیان از سال ۳۳۰ تا ۵۵۰ پیش از میلاد حکومت کردند. مجموعه جهانی تخت جمشید در شهرستان مرودشت و در فاصله ۶۰ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.

 با «اوانو» به‌صورت نامحدود درآمدزایی کن! 

کاربران «اوانو» می‌توانند در نسخه جدید این اپلیکیشن با دعوت از دوستان خود هدیه نقدی آنی و بدون قرعه‌کشی دریافت کنند.  در نسخه جدید اپلیکیشن اوانو امکان دعوت از دوستان به این اپلیکیشن و کسب درآمد به‌صورت نامحدود از این طریق فراهم شد. بر همین اساس کاربران اوانو می‌توانند بدون محدودیت دوستان خود را به اوانو دعوت کنند و با هر نصب مبلغ 29990 ریال هدیه نقدی دریافت کنند.  همچنین هر کدام از افرادی که به دعوت کاربران اوانو پاسخ مثبت بدهند و اوانو را نصب کنند بلافاصله مبلغ 19990ریال هدیه نقدی دریافت می‌کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران