شماره امروز: ۵۴۷

| | |

یلدا یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایران باستان است. یلدا به معنای زایش است و به آخرین شب پاییز که مصادف با آغاز زمستان است گفته می‌شود.

یلدا یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایران باستان است. یلدا به معنای زایش است و به آخرین شب پاییز که مصادف با آغاز زمستان است گفته می‌شود. به گزارش روابط عمومی آیگپ، شب یلدا از گذشته‌های دور تاکنون در میان ایرانیان، ارزشمند و همراه با حس و حالی متفاوت بوده است. آیگپ همراه با این جشن باستانی اقدام به راه‌اندازی جشنواره‌ای جالب و سرگرم‌کننده با اهدای جوایز و امتیاز به مشارکت‌کنندگان کرده است تا در لحظات یلدایی در کنار کاربران آیگپ باشد. در جشنواره «دونه‌های انار»، کاربران با طی مسیری مشخص و انجام فعالیت‌هایی در آیگپ، «دونه‌های انار» خود را کامل می‌کنند و در نهایت موفق به کسب 14000 امتیاز خواهند شد. نکته جالب توجه در جشنواره اینجاست که به 4 کاربری که بیشترین فعالیت را انجام دهند جوایز ویژه‌ای اهدا خواهد شد. فعالیت‌های مورد نیاز برای تکمیل دانه‌های انار و کسب امتیاز: 

- عضویت در کانال‌های آیگپ (حداقل 4 کانال جدید) 

- خرج امتیاز در خیریه (حداقل 4 بار) 

- خرید شارژ یا بسته اینترنتی (1 بار به مبلغ حداقل 200000 ریال) 

- دعوت از دوستان (حداقل 4 نفر) 

- بازی با گردونه شانس (حداقل 4 بار) 

عضویت در کانال رسمی آیگپ  (بدون‌محدودیت‌زمانی‌عضویت) 

- دریافت پک استیکر (حداقل‌4 پک‌استیکر‌آیگپ) 

- لحظه‌های ‌یلدایی (حداقل‌4 بار در‌این‌بخش ملاک استفاده از‌ فیچر‌استوری (لحظه ها) است) 

کاربران با شروع جشنواره در تاریخ 25 آذرماه و انجام هر کدام از فعالیت‌های ذکر شده، دانه‌های انار یلدایی آیگپ را تکمیل کرده و در نهایت در پایان جشنواره، تاریخ 30 آذرماه، با جمع‌آوری حداقل 14000 امتیاز مورد نظر مشمول دریافت جایزه می‌شوند. توجه به این نکته ضروری است که در پایان به 4 نفر از شرکت‌کنندگان در این جشنواره که بیشترین امتیاز را (از 14000 امتیاز به بالا) کسب کنند، جوایزی اهدا خواهد شد.

جوایز در نظر گرفته شده برای برندگان جشنواره « دونه‌های انار »  به شرح زیر است: 

نفر اول: 40000000 ریال به همراه 1400.9.30 امتیاز

نفر دوم: 30000000 ریال

نفر سوم: 20000000 ریال

نفر چهارم: 10000000 ریال

برای دریافت و نصب اپلیکیشن آیگپ عدد 1 را به 10004427 ارسال کنید یا از مارکت‌های داخلی برای دانلود و نصب اقدام کنید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران