شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ریحانه راد- شرکت پرداخت اول‌ کیش که به نام جیرینگ شناخته می‌شود، به‌تازگی و بعد از دو سال خیلی سخت توانست به دستاوردی جدید دست پیدا کند؛

ریحانه راد-  شرکت پرداخت اول‌ کیش که به نام جیرینگ شناخته می‌شود، به‌تازگی و بعد از دو سال خیلی سخت توانست به دستاوردی جدید دست پیدا کند؛ مبلغ فروش این شرکت در سال ۱۴۰۰ از رقم چهار هزار میلیارد تومان گذشت که می‌تواند یک رکورد خوب محسوب شود. به همین مناسبت، این شرکت در روز سوم آذرماه، یک رویداد تحت عنوان «گامی به سوی فردا» را با حضور خانواده بزرگ جیرینگ در هتل ارم برگزار کرد. در ابتدای رویداد، نماهنگی در مورد دستاوردهای مجموعه جیرینگ در طول ۱۱ سالی که از آغاز فعالیت این مجموعه می‌‌گذرد، پخش شد. در این نماهنگ، ارقام سالانه فروش این مجموعه از سال ۱۳۸۹ تا ۱۴۰۰ نمایش داده شد و درباره دستاورد اخیر جیرینگ که رسیدن به رقم فروش چهار هزار میلیارد تومانی است، توضیحاتی ارایه شد. در ادامه مراسم، سامان میرنبوی، جانشین مدیرعامل در حوزه کسب‌وکار، توضیحات کوتاهی درباره اتفاقات سال مالی گذشته جیرینگ ارایه داد و گفت: «در این سال، مدیران مجموعه نسبت به اعضا، سخت‌گیری زیادی داشتند. معتقدم اگر سختی‌ها و تلخی‌ها نبود، الان برای تبریک‌گفتن اینجا نمی‌ایستادیم.» او صحبت‌هایش را با آرزوی سلامتی و تندرستی برای اعضای خانواده جیرینگ به پایان رساند.

بعد از او نوبت به سیدشهرام موحدی، مشاور اجرایی مدیرعامل جیرینگ رسید. او نیز ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت‌های جیرینگ در سال مالی گذشته گفت: «امیدوارم تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه جیرینگ، به فردایی سراسر موفقیت و پیروزی و حال خوب و ثبت رکوردهای پی‌درپی برای جیرینگ منجر شود.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران