شماره امروز: ۵۴۷

| | |

پنجمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران دی‌ماه امسال با حمایت چند میلیارد ریالی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می‌شود.

پنجمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران با حمایت همراه اول برگزار می‌شود

پنجمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران دی‌ماه امسال با حمایت چند میلیارد ریالی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می‌شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به منظور سرمایه‌گذاری و توسعه محصولات برگزیده در حوزه بازی، همراه اول با یک میلیارد ریال جایزه نقدی و چندین میلیارد ریال جایزه غیرنقدی بزرگ‌ترین حامی جشنواره بازیسازان مستقل ایران شد. اختتامیه پنجمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران که ارسال آثار تا پایان آذرماه تمدید شده است، دی ماه سال جاری برگزار می‌شود. نگاه ویژه به بازی‌های آموزشی و مهارتی و همراه با سرگرمی از اهداف حمایت همراه اول از این جشنواره عنوان شده است. مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در راستای استراتژی شرکت ارتباطات سیار ایران، ماموریت حمایت از بازی‌سازان در حوزه بازی‌های آموزشی و مهارتی و همچنین جدی را بر عهده دارد و با توافق صورت گرفته با دبیرخانه جشنواره بازیسازان مستقل ایران بسته‌های حمایتی برای فعالان این حوزه در نظر گرفته است. طبق اعلام این اپراتور، این فرآیند همیشگی بوده و امکاناتی نظیر سرمایه‌گذاری و استقرار تیم‌های برگزیده و دارای محصول باکیفیت در دستور کار اولین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور قرار دارد.

همراه اول دارنده بیشترین تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت موبایل در ایران

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تازگی گزارش وضعیت سه ماهه دوم سال 1400 اپراتورهای ارتباطی را منتشر کرده که «وضعیت توسعه ارتباطات پهن باند سیار» یکی از مهم‌ترین مقولات مندرج در این گزارش است. به گزارش ایلنا، بر اساس این گزارش، اپراتور همراه اول با دارا بودن 10 میلیون و 211 هزار اشتراک 3G، بیش از 38 میلیون اشتراک 4G و مجموعا 48 میلیون و 225 هزار اشتراک، صدرنشین «تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت موبایل» است. پس از همراه اول، اپراتور ایرانسل با 5 میلیون و 410 هزار اشتراک 3G، 32 میلیون و 688 هزار اشتراک 3G و مجموعا با 38 میلیون و 99 هزار اشتراک با 10 میلیون اشتراک کمتر نسبت به همراه اول، در رتبه دوم قرار دارد. اپراتور رایتل نیز در رتبه سوم قرار دارد. رایتل 753 هزار اشتراک 3G، 3 میلیون و 275 هزار اشتراک 4G و مجموعا 4 میلیون و 29 هزار اشتراک در اختیار دارد. لازم به ذکر است که مجموع اشتراک 3G و 4G در کشور 90 میلیون 354 هزار است که 53.3 درصد آن متعلق به همراه اول است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران